Logo
Wydrukuj tę stronę
Niecodzienna wizyta! Minister Michał Dworczyk w Mieroszowie

Niecodzienna wizyta! Minister Michał Dworczyk w Mieroszowie

W niedzielę, 22 września br., Mieroszów już po raz kolejny odwiedził Minister Michał Dworczyk. W czasie wizyty dopingował uczestników biegu górskiego Invest-Park Lesista Trzydziecha i spotkał się z Burmistrzem Mieroszowa Andrzejem Lipińskim oraz mieszkańcami naszej gminy. W czasie wizyty towarzyszył mu także Wiceprezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” Kamil Zieliński – współorganizator Biegu Lesista Trzydziecha.

Fot. Marcin Flieger

- To była intensywna i piękna niedziela – napisał na swym oficjalnym profilu społecznościowym Minister Michał Dworczyk, który tego dnia odwiedził nie tylko Mieroszów ale również Czarny Bór, Świdnicę, Ząbkowice Śląskie i Dzierżoniów, gdzie gdzie jak czytamy raz jeszcze na oficjalnym profilu społecznościowym Ministra Michała Dworczyka „Premier Mateusz Morawiecki ogłosił historyczną decyzję dla Południa Dolnego Śląska. Powstanie nowa droga ekspresowa łącząca Wrocław - Świdnicę - Wałbrzych z S3. To przełom dla naszego regionu - dla byłego Województwa Wałbrzyskiego!”.

Marcin Flieger

 

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2019 Marcin Flieger. All rights reserved!