Nieczynne WC

Wydawać by się mogło, że w gminie i mieście "nowej jakości", gdzie władza stawia na rozwój turystyki, nikt z mieszkańców ani tym bardziej turystów nie będzie miał problemu z załatwieniem najprostszych potrzeb fizjologicznych... Niestety, publiczna toaleta przy ul. Kościelnej, wciąż pozostaje nieczynna, o czym mogli się przekonać m.in. licznie przybyli do Mieroszowa w dn. 7 października br. pielgrzymi "Różańca do granic". 

Jak informuje Zastępca Kierownika Referatu Gospodarki Przestrzennej, Inwestycji i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, Pani Marta Winiarska-Pajdak „Toaleta została zdewastowana. Ukradziony został podgrzewacz wody i na razie jest zamknięta. Będzie otwarta 31 października, a Policja prowadzi postępowanie mające na celu znalezienie sprawców tej dewastacji.”.  Niestety nie udało się ustalić daty tego incydentu - może ktoś z Państwa pamięta datę tego zdarzenia?

Niemniej jednak, przyjrzymy się nieco bliżej, nieczynnej mieroszowskiej toalecie. Ręcznie wykonany markerem napis głosi jedynie "Czynne pn - pt 8:00-15:00" i nieco poniżej „NIECZYNNE”. Brak jest jakiejkolwiek informacji, dlaczego toaleta jest nieczynna i kiedy planowane jest jej ponowne otwarcie. Zastanawiające są również godziny jej funkcjonowania, które są krótsze niż - przepraszam za porównanie - Urzędu Miejskiego w Mieroszowie. Co zrobić po godz. 15:00? W sobotę czy niedzielę? Czy w gminie stawiającej na rozwój turystyki i turystę jest to wystarczające? Czekamy na Państwa opinie i komentarze.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!