Niepowtarzalne produkty dla zdrowia i urody, czyli "Spichlerz z Aniołem"

,,Spichlerz z Aniołem” to nowy, niewielki, stacjonarny sklepik znajdujący się w Mieroszowie na ulicy Kopernika 8 (dawnej Dąbrowszczaków), który postanowił na dobre osiedlić się w gminie Mieroszów.

,,Spichlerz z Aniołem” to miejsce z niepowtarzalnymi produktami i mnóstwem ciekawych „zdrowotności”, wśród których nie może oczywiście zabraknąć: ziół, herbat, przypraw, olejów tłoczonych na zimno i nierafinowanych, produktów pszczelich, miodów, propolis, soków, najrozmaitszych wyciągów oraz kosmetyków wyłącznie z naturalnych składników. Niemalże wszystkiego czego potrzebujesz by być zdrowym i pięknym.

Każdy Anioł autorstwa pani Katarzyny jest wyjątkowy!

Miłośnicy rękodzieła znajdą tu również Anioły na każdą niemal okazję, obrazy autorstwa pani Katarzyny Kunickiej-Burnat oraz inne przedmioty rękodzielnicze.

- „Z wielką przyjemnością zapraszam swoich stałych i nowych klientów, którzy z pewnością znajdą dla siebie coś dobrego.” – podkreśla właścicielka „Spichlerza z Aniołem” pani Katarzyna Kunicka-Burnat. – „Zapraszam, przybywajcie!”.

Mnogość i liczba produktów z całą pewnością zadowoli najwybredniejszych klientów...

,,Spichlerz z Aniołem”, którego siedziba mieści się w Mieroszowie przy ul. Kopernika 8, otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.

Oficjalny fan page:
https://www.facebook.com/ZiolowoKosmetycznieArtystycznie/.

 

Artykuł zawiera lokowanie produktu