Nowa płyta Arlet Band

Przełom wieków obfitował w gminie Mieroszów powstaniem kilkunastu mniej lub bardziej znanych nam wszystkim zespołów rockowych. Jednym z nich, był z całą pewnością założony przez Krzysztofa Szydłowskiego zespół Arlet Band, którego materiał wreszcie po latach doczekał się rejestracji, a zaledwie kilka dni temu miała premierę druga już studyjna płyta pt. „Ci liczni” do której przesłuchania zapraszamy Państwa bardzo gorąco już dziś.

Płyta Arlet Band „Ci liczni” zawiera utwory powstałe w czasie działalności zespołu w latach 1996-1997. „Krótki okres działalności "płodnie" zaowocował wieloma autorskimi utworami, które na dzień dzisiejszy zebraliśmy i nagraliśmy na dwóch albumach. "Ci liczni" jest drugim albumem.” – podkreśla Krzysztof Szydłowski, któremu w nagraniu płyty pomagał Marcin Iwko.

Krszysztof Szydłowski

Pierwsza płyta studyjna projektu Arlet Band Dziedzictwo, ujrzała światło dzienne w 2015 r. i zatytułowana była po prostu „Arlet Band Dziedzictwo”. Oprócz utworów Arlet Band, znalazł się na niej również cover, czy też raczej przeróbka, utworu formacji FoFo pt. "Positive vibrations", którego muzykę, do słów Kamili Watral, napisał Krzysztof Szydłowski.

Marcin Iwko

Zespół Arlet Band w latach `90-tych tworzyli: Arleta Grzelaczyk, Krzysztof Szydłowski, Marcin Iwko oraz Robert "Kozi" Kozioł.

Obydwie płyty można nie tylko posłuchać, ale również pobrać zupełnie za darmo dzięki serwisowi Bandcamp, w którym znaleźć mogą Państwo również kilka solowych płyt Krzysztofa Szydłowskiego w ramach jego projektu Ambehydym (link). Oczywiście można również dokonać symbolicznych i zupełnie dobrowolnych wpłat w ramach wsparcia dla artysty – do czego również zachęcamy Państwa bardzo gorąco.

Marcin Flieger
Fot. archiwum Arlet Band

Zapraszamy Państwa do współtworzenia naszego Serwisu! 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.