Nowe miejsca parkingowe?

Jak wiadomo, zimą szczególnie trudno jest zaparkować w naszym mieroszowskim Rynku. Co z tego, że zamknięty "Plac Defiladowy im. Marcina Raczyńskiego" – jak nieoficjalnie nazwano były parking w centrum naszego Rynku - pozostaje nieprzerwanie pusty, jak widać na zdjęciu ludzka wyobraźnia nie zna granic – powstał prywatny parking w kamienicy nr 27? I nowe miejsca parkingowe przed Urzędem Miejskim?

Dla przypomnienia...

Zalegający śnieg, bardzo skutecznie zasłania wszelkie oznaczenia miejsc parkingowych i przed Urzędem Miejskim powstały aż dwa, a może i trzy nowe miejsca parkingowe? Ostatni pojazd ma dość charakterystyczne oznaczenia… Nieprawdaż? Jedyny komentarz jaki ciśnie się w tej sytuacji na usta to cytat z Folwarku Zwierzęcego George’a Orwella… Wiedzą Państwo który?

A może udało się Państwu zrobić lepsze zdjęcie? Czekamy nie tylko na zdjęcia "nowych" miejsc parkingowych ale również na Państwa komentarze...

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

6 komentarzy

 • smutny
  smutny środa, 24, styczeń 2018 00:56

  No to jak to jest pracownicy urzędu blokują przez osiem godzin miejsca parkingowe w rynku a turyści miotają się po okolicy.

  Odpowiedz

 • monika
  monika wtorek, 23, styczeń 2018 19:26

  1. dla wybrańców urzędu miejskiego
  2. na rynku bo na ulicę kościelną gdzie zrobiono dla nich parking mają za daleko!

  Odpowiedz

 • olo
  olo wtorek, 23, styczeń 2018 15:27

  mam dwa pytania
  1 do kogo należą koperty parkingowe przed urzędem
  2 gdzie parkują pracownicy urzędu

  Odpowiedz

 • Monika
  Monika wtorek, 23, styczeń 2018 11:05

  Folwark to skarbnica mądrości! "Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."

  Odpowiedz

 • mieroszowianin
  mieroszowianin wtorek, 23, styczeń 2018 10:47

  plac defiladowy marcina raczynskiego? super nazwa! pasuje! mamy juz plac andrzeja to czemu nie marcina! jeden lepszy od drugiego w poziomie samouwielbienia!

  Odpowiedz

 • Andrzej
  Andrzej wtorek, 23, styczeń 2018 10:22

  Chodzi o cytat "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych." ? Ten chyba najbardziej pasuje, ten ostatni samochód coś taki niebieski jest i ma biały napis chyba... Szkoda, że takie słabe zdjęcie i nie z tej perspektywy...

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.