Logo
Wydrukuj tę stronę
Nowy budynek w mieroszowskim rynku już w 2022 r.

Nowy budynek w mieroszowskim rynku już w 2022 r.

W środę, 11 września 2019 r., została podpisana umowa pomiędzy Gminą Mieroszów reprezentowaną przez Burmistrza Mieroszowa Andrzeja Lipińskiego, a TBS „Kamienna Góra” reprezentowanym przez Prezesa Władysława Niemasa na realizację inwestycji pod nazwą „Budowa budynku w Mieroszowie przy ul. Przelotnej z przeznaczeniem na cele mieszkalno-usługowe”. Tym samym po raz pierwszy od wielu lat mieroszowski rynek wzbogaci się o nowy, nowoczesny budynek.

Jak dowiadujemy się z informacji opublikowanej na łamach profilu „Gminy Mieroszów”, budowa budynku rozpocznie się w II półroczu 2020 r., a koniec budowy zaplanowano na II kwartał 2022 r.

Jak jednak będzie wyglądał nowy budynek w mieroszowskim rynku? Dzięki uprzejmości TBS Kamienna Góra, mamy przyjemność zaprezentować Państwu rysunki poglądowe z projektu budowlanego kamienicy, która już 2022 r. wypełni częściowo pustą dziś przestrzeń w północno-wschodniej pierzei naszego rynku przy zwieńczeniu ulicy Przelotnej.

Rysunek poglądowy zachodniej elewacji projektowanego budynku przy ul. Przelotnej - widok od strony mieroszowskiego Rynku (źródło: TBS Kamienna Góra)

 

Rysunek poglądowy północnej elewacji projektowanego budynku przy ul. Przelotnej (źródło: TBS Kamienna Góra)

 

Rysunek poglądowy wschodniej elewacji projektowanego budynku przy ul. Przelotnej - widok od strony podwórza (źródło: TBS Kamienna Góra)


Oczywiście to nie koniec współpracy Gminy Mieroszów reprezentowanej przez Burmistrza Andrzeja Lipińskiego z TBS Kamienna Góra. I to cieszy nas najbardziej! Do tematu oczywiście jeszcze powrócimy...

Marcin Flieger
Fot. użyczone Gmina Mieroszów
Rys. TBS Kamienna Góra

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2020 Marcin Flieger. All rights reserved!