O łataniu dziur słów kilka…
Czy się stoi czy się leży, na dziurę popatrzeć trzeba, a nawet uwiecznić aparatem telefonu dla potomnych... Każdy znajdzie sobie zajęcie!

O łataniu dziur słów kilka…

W ostatnich dniach Starostwo Powiatowe przystąpiło nie tylko do budowy drugiego etapu chodnika przy ul. Kwiatowej, ale również do łatania dziur przy ulicy Hożej oraz Kwiatowej. Niestety jak informuje nas jeden z mieszkańców jakość tych prac pozostawia bardzo wiele do życzenia, a dziura na jaką trafiają turyści po przejechaniu 200 metrów od przejścia granicznego na ulicy Kwiatowej, wciąż pozostaje niezałatana.

- Panowie nie raczyli oznaczyć w żaden sposób drogi, na której wykonują pracę. Dziury łatają kilofem i łopatą. Oczywiście na 6 panów połowa może pracuje, a na informacje, że na końcu ulicy Kwiatowej jest niezałatana dziura jeden z nich (w zielonej bluzie) oświadczył, że nigdzie tam już jeździć nie będą, bo została naprawiona każda zaznaczona dziura. Nie raczył nawet odpowiedzieć jaką firmę reprezentuje ani nie podał swej godności – pomimo jasno określonego pytania. – informuje nas jeden z mieszkańców Mieroszowa. 

Na przesłanych przez niego zdjęciach widać całą tą sytuację jednoznacznie oraz równie bulwersujący fakt, iż jeden z robotników wysypuje wyjętą z drogi szlakę na prywatną działkę jednego z mieszkańców Mieroszowa… Czy to jest standard usług świadczonych przez zleceniobiorców Starostwa Powiatowego?

Komentarz wydaje się być zbędny...

O popularności przejścia granicznego na Kwiatowej nie trzeba nikomu przypominać, a zapomniana dziura na ul. Kwiatowej, która powstała już ponad rok temu, z całą pewnością nie jest najlepszą wizytówką ani gminy Mieroszów ani Starostwa Powiatowego. Skąd zatem to przeoczenie? Czy ktoś z osób odpowiedzialnych ze Starostwa Powiatowego lub radnych Rady Powiatu Wałbrzyskiego zajmie się tym tematem i pomoże nam wyjaśnić całą tę sytuację? Czy zleceniobiorcy Starostwa powrócą i zabiorą ze sobą wyrzucone na prywatną posesję odpady?

Zapomniana dziura 200 metrów od przejścia granicznego na Kwiatowej... Czy zielone oznaczenie to porastające mchy czy może oznaczenie dziury do załatania?

Czekamy na Państwa komentarze...

Marcin Flieger

Aktualizacja: Piątek, 18 Maja 2018 r., godz. 14:00

Dziura załatana...

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!