Poczuj nostalgię kolei, czyli wycieczka pociągiem retro do Mieroszowa
Fot. Turystyka Kolejowa TurKol.pl

Poczuj nostalgię kolei, czyli wycieczka pociągiem retro do Mieroszowa

UWAGA! Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH PROJEKT ZOSTAŁ ODWOŁANY! Mają już Państwo pomysł na tegoroczną Majówkę? Jeśli nie, to mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa możliwość odbycia nostalgicznej przejażdżki pociągiem retro do Mieroszowa, w środę 2 Maja 2018 r.! Wycieczka z dworca Wałbrzych Główny do Mieroszowa i z powrotem, jest częścią trzydniowego projektu POGÓRZE`18 organizowanego przez firmę Turystyka Kolejowa TurKol.pl

Fot. Turystyka Kolejowa TurKol.pl

POGÓRZE 2018 to zorganizowany trzydniowy pakiet przejazdów po Dolnym Śląsku na pokładzie pociągu z zabytkową lokomotywą spalinową serii SM30, odrestaurowanej przez Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu i zestawionej z historycznymi już dziś wagonami pasażerskimi 3 klasy. W ciągu trzech dni pasażerowie odwiedzą kilkadziesiąt stacyjek, w części umiejscowionych na ciekawych, nieczynnych w ruchu pasażerskim liniach lokalnych województwa dolnośląskiego.

Wycieczka do Mieroszowa pociągiem Mietek, którą zaplanowano na środę 2 maja 2018 r., to niesamowita okazja, aby z zupełnie innej perspektywy spojrzeć nie tylko na teren naszej gminy, ale całej trasy przejazdu pociągu!

Fot. Turystyka Kolejowa TurKol.pl

Orientacyjny rozkład jazdy pociągu Mietek w dn. 2 maja 2018 r.:

Pociąg MIETEK
2 maja 2018

Przyjazd

Odjazd

Wałbrzych Główny

>>> 

15:00

Unisław Śląski

15:30

15:35

Mieroszów

15:50

<<< 

Mieroszów

>>> 

16:15

Unisław Śląski

16:30

16:35

Wałbrzych Główny

17:00

<<<  

W okresie do 31 marca włącznie, istnieje możliwość zakupu biletów w cenach promocyjnych, która w przypadku przejazdu pociągiem MIETEK w dniu 2 maja 2018 r., ze stacji Wałbrzych Główny – Mieroszów i z powrotem, wynosi 39 zł (normalna cena 59,00 zł). Oczywiście dostępne są również bilety szkolne i studenckie, a dzieci do lat 4 objęte są 100% zniżką, czyli podróżują z rodzicami za darmo. Rezerwacji biletów, można dokonać bezpośrednio na stronie: http://www.turkol.pl/index.php?option=com_jforms&view=form&id=186.

Uwaga! Bilety, są biletami ryczałtowymi i obowiązują w danym pociągu niezależnie od długości trasy na jakiej podróżują pasażerowie i nie ma możliwości zakupu np. biletu tylko i wyłącznie z Mieroszowa do Unisławia Śląskiego.

Fot. Turystyka Kolejowa TurKol.pl

Jak obiecują organizatorzy - firma Turystyka Kolejowa TurKol.pl - jeśli propozycja wycieczki spotka się dużym zainteresowaniem, to w przyszłości będziemy mogli odbyć taką nostalgiczną podróż nie tylko lokomotywą spalinową, ale prawdziwym parowozem! A to dopiero będzie przeżycie!

Więcej informacji na temat całego projektu POGÓRZE`18 znajdą Państwo na stronie: http://www.turkol.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=257&Itemid=3 oraz na oficjalnym profilu Facebook firmy Turystyka Kolejowa TurKol.pl: https://www.facebook.com/TurKolpl/.

Marcin Flieger

UWAGA! Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORÓW
PROJEKT ZOSTAŁ ODWOŁANY!

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!