Pomóżmy pogorzelcom z Golińska!

Od piątku, 31 sierpnia br., trwa zorganizowana przez Stowarzyszenie Twój Mieroszów oraz radną Kamilę Milewską zbiórka finansowa dla pogorzelców z Golińska na obudowę budynku gospodarczego, który uległ całkowitemu spaleniu w trakcie pożaru jaki miał miejsce w nocy z 29 na 30 sierpnia br.

„W wyniku pożaru właściciele gospodarstwa stracili urządzenia do oporządzania zwierząt oraz miejsce, gdzie zwierzęta zimowały. Zmuszeni są odbudować budynek, jaki zniszczył żywioł by zapewnić dach nad głową zwierzętom oraz odbudować swoje miejsce pracy. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe tej rodziny w tak trudnych chwilach. Niestety kwota wypłaconego odszkodowania z ubezpieczania nie pokryje wszystkich poniesionych strat. Sołectwo Nowe Siodło wraz ze Stowarzyszeniem Twój Mieroszów prowadzą zbiórkę finansową dla pogorzelców. Liczymy na każdą, nawet najmniejszą pomoc. Nikt z nas nie wie, czy nie znajdzie się w podobnej sytuacji, a każda osobna cegiełka tworzy wielką ścianę pomocy.... Jak mówi przysłowie, "Człowieka nie ocenia się po tym co posiada, lecz na ile potrafi dzielić się tym z innymi..." POMAGAMY!” – czytamy na oficjalnym profilu zbiórki.

Wpłat można dokonywać za pomocą serwisu Zrzutka.plhttps://zrzutka.pl/au8dhn lub bezpośrednio u pana Patryka Sowy w Golińsku lub pani Kamili Milewskiej w Nowym Siodle.

MF
fot. organizatorzy zbiórki