Poszukiwani przez sąd i prokuraturę listami gończymi!

Maria Merchel, Krzysztof Krajewski, Ryszard Kaniewski, Renata Dorsz, Sebastian Podsiadło oraz Maciej Czemarnik – to osoby z terenu powiatu wałbrzyskiego poszukiwane przez sąd i prokuraturę listami gończymi oraz europejskimi nakazami aresztowania do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Ujawniamy ich wizerunki. Może ktoś z Państwa wie, gdzie w tym momencie przebywają?

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych o bezpośredni kontakt z tą jednostką pod numerem telefonu: 74 844-94-05. Zapewniamy anonimowość.

Maria Merchel - poszukiwana za oszustwo:
Na zdjęciu poszukiwana Maria Merchel.

Krzysztof Krajewski - poszukiwany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków:
Na zdjęciu poszukiwany Krzysztof Krajewski.

Ryszard Kaniewski - poszukiwany za przywłaszczenie środków pieniężnych pochodzących z datków dla fundacji działającej na rzecz chorych dzieci w łącznej kwocie 280 tysięcy złotych:
Na zdjęciu poszukiwany Ryszard Kaniewski.

Renata Dorsz - poszukiwana za rozbój i paserstwo (list gończy wydał Sąd Rejonowy w Grójcu):
Na zdjęciu poszukiwana Renata Dorsz.

Sebastian Podsiadło - poszukiwany za oszustwa (listy gończe wydały Prokuratura Rejonowa w Poznaniu-Grunwaldzie oraz Prokuratura Rejonowa w Szczecinie-Niebuszewie):
Na zdjęciu poszukiwany Sebastian Podsiadło.

Maciej Czemarnik  - poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego (list gończy wydała Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu:
Na zdjęciu poszukiwany Maciej Czemarnik.
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży