Rok pozbawienia wolności dla sprawcy sierpniowego wypadku na ul. Kopernika!
fot. Archiwum

Rok pozbawienia wolności dla sprawcy sierpniowego wypadku na ul. Kopernika!

Wczoraj, 22 marca br., w Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu zapadł wyrok w sprawie Andrzeja T., który 6 sierpnia 2017 r., prowadząc samochód pod wpływem alkoholu (2,6 promila) i bez prawa jazdy, spowodował wypadek na ul. Kopernika w Mieroszowie, w wyniku którego ucierpiało 5 osób: 4 osobowa rodzina z dziećmi oraz również znajdujący się pod wpływem alkoholu współpasażer, a jednocześnie właściciel kierowanego pojazdu Przemysław T.

Andrzej T., został skazany na łączną karę roku pozbawienia wolności, 8-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz świadczenie pieniężne w wysokości 5 tys. zł, na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej” –  informuje rzecznik Sądu Okręgowego w Świdnicy pani Agnieszki Połyniak. 

Wyrok nie jest prawomocny, a oskarżony nie stawił się na rozprawie.

[Artykuł z 6 sierpnia 2017 r.: Wypadek na ul. Dąbrowszczaków]

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!