Rozpoczęły się 45. Dni Mieroszowa!

W dniu dzisiejszym (31.05) punktualnie o godz. 9:30 pod gmachem Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński spotkał się z dziećmi i młodzieżą, której przekazał symboliczny klucz do miasta – tym samym rozpoczęły się 45. Dni Mieroszowa, które potrwają do niedzieli, 2 czerwca 2019 r. 

Wraz z Burmistrzem Mieroszowa Andrzejem Lipińskim w spotkaniu z dziećmi i młodzieżą uczestniczył Zastępca Burmistrza Mariusz Pawlak, Przewodnicząca Rady Miejskiej Mieroszowa Violetta Kopka, Przewodnicząca Komisji Ogólnej Marta Studnicka, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego Stanisław Skrzyniarz.


Widok na kolorową Żakinadę widziany z kamery na gmachu Urzędu Miejskiego w Mieroszowie

Po symbolicznym przekazaniu klucza do miasta, zgromadzone licznie w mieroszowskim rynku dzieci i młodzież udały się w asyście Policji oraz OSP Mieroszów na Stadion przy ulicy Sportowej, gdzie kontynuowany jest program obchodów 45. Dni Mieroszowa.

Za nami już kolejne punkty programu 45. Dni Mieroszowa: występ uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kowalowej,  rozdanie stypendiów i nagród, a aktualnie trwa Spartakiada sportowa dla dzieci i młodzieży.

Pełen program 45. Dni Mieroszowa: https://mieroszowdawniej.pl/index.php/mieroszow/aktualnosci/juz-w-piatek-rozpoczynaja-sie-45dni-mieroszowa

Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej fotorelacji z rozpoczęcia 45. Dni Mieroszowa! I zapraszamy do wzięcia w nich czynnego udziału!

[red]

Aktualizacja: piątek, 31 maja 2019 r., godz. 12:00