Logo
Wydrukuj tę stronę
SESJE ŚWIĄTECZNE w Twoim domowym zaciszu…

SESJE ŚWIĄTECZNE w Twoim domowym zaciszu…

Zapraszam na Sesje Świąteczne w Waszym domowym zaciszu, gdzie każdy czuje się najlepiej! Takie sesje niosą ze sobą wspaniałe emocje, ciepło i naturalność. Są zapisem rzeczywistości, a nie wyimaginowanej kreacji. Najmłodsi w znanym sobie miejscu i środowisku czują się naprawdę komfortowo! A to przecież najważniejsze, aby zdjęcia ukazywały ich radość i szczęście. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Sesję zorganizować w ogrodzie lub plenerze, w miejscu dobrze Wam wszystkim znanym…. Sesje Świąteczne to również Sesje Mikołajkowe, które staną się dla Was pamiątką na lata!

 

STWÓRZ UNIKALNY NASTRÓJ DOMOWYCH ŚWIĄT!
KTÓRY STANIE SIĘ PAMIĄTKĄ NA LATA!


Sesje Świąteczne w domowym zaciszu dostępne są w trzech wariantach cenowych: Basic, Standard oraz dla najbardziej wymagających Premium.


TERMIN REALIZACJI:
DO 3 DNI ROBOCZYCH


Wszystkie zdjęcia w formacie cyfrowym dostarczone są w dwóch wersjach: do opublikowania w mediach społecznościowych oraz w pełnej rozdzielczości zoptymalizowanej pod kątem archiwizacji i zlecenia dodatkowych odbitek, zarówno w „chmurze” jak i na nośniku DVD. Odbitki fotograficzne 20x30, 15x20 oraz płyty DVD do odbioru osobistego przez Zlecającego.

Rezerwacja terminów telefonicznie: 516 788 266 lub emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł.
 

NIE PRZEGAP OKAZJI
I ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ!


A może chcesz, aby wybrane zdjęcie posłużyło do stworzenia wyjątkowej Kartki Świątecznej? Którą wyślesz do swej rodziny i znajomych? Koszt 10 specjalnie dla Ciebie zaprojektowanych i gotowych do wysłania kartek świątecznych zaczyna się od 5 zł za sztukę… Zapytaj o szczegóły przy rezerwacji terminu Sesji. Uwaga! Termin realizacji to dodatkowe 7 dni roboczych.

Sesje Świąteczne można zamawiać w terminie od 1 do 30 grudnia 2018 r. 

Marcin Flieger
Fabryka Kreatywna
NIP: PL88623059
Tel.: 516 788 266

 

Artykuł zawiera lokowanie produku.

 

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2019 Marcin Flieger. All rights reserved!