Spacer historyczny po Mieroszowie
Fot. użyczone z profilu Fb Fundacji Dolina Inspiracji

Spacer historyczny po Mieroszowie

W sobotę, 6 października o godz. 15:00 z mieroszowskiego rynku licznie zgromadzeni mieszkańcy - pod przewodnictwem pana Mateusza Mykytyszyn, prezesa Fundacji Księżnej Daisy von Pless z Wałbrzycha - wyruszyli na „Spacer Historyczny po Mieroszowie”, którego organizatorem była Fundacja "Dolina Inspiracji".

- „Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się dzisiejszy spacer historyczny po Mieroszowie. Oprowadzał nas Mateusz Mykytyszyn- przewodnik i prezes Fundacji Księżnej Daisy von Pless. Bardzo dziękujemy mieszkańcom gminy, którzy przyjęli nasze zaproszenie.” - czytamy w poście na oficjalnym profilu Facebook Fundacji "Dolina Inspiracji".

A już za tydzień – 13 października br., o godz. 15:00, spod Biblioteki w Sokołowsku – rozpocznie się kolejny spacer historyczny po gminie Mieroszów, na który zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w imieniu organizatorów już dziś.


Organizator spaceru: Fundacja "Dolina Inspiracji".
Projekt dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie X". Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Lubawce.

MF
Fot. użyczone, z profilu Facebook Fundacji Dolina Inspiracji

https://www.facebook.com/Fundacja-Dolina-Inspiracji-538507939519974/