Spotkania z Pasją wykraczają poza granice gminy…

W poniedziałkowy poranek, 7 maja br., w Językowej Szkole Podstawowej Młody Kopernik na wałbrzyskiej Piaskowej Górze, odbyło się kolejne już Spotkanie z Pasją, naszego podróżnika oraz ambasadora ziemi mieroszowskiej pana Klaudiusza Słomczyńskiego.

Było to pierwsze i z całą pewnością nie ostatnie Spotkanie z Pasją zorganizowane poza terenem naszej gminy, które po raz kolejny spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem kadry pedagogicznej oraz uczestniczącej w nim młodzieży, która z ogromnym zaciekawieniem słuchała opowieści pana Klaudiusza, obsypując go na koniec spotkania gradem pytań….

A dla wszystkich spragnionych podróżniczych opowieści mieroszowian, mamy również bardzo dobrą wiadomość! Już wkrótce, bo 19 maja br., w Barze Rampa przy w Mieroszowie odbędzie się kolejne już Spotkanie z Podróżnikami, w trakcie którego członkowie grupy Do Góry Nogami pan Marek Skowroński oraz pan Piotr Dytkowski opowiedzą o swych podrożach do Sardynii i Papui Nowej Gwinei.

Jak informuje nas pan Klaudiusz, po spotkaniu będą mogli Państwo zakupić cieszące się ogromną popularnością, magnesy z flagą gminy Mieroszów.

Marcin Flieger

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.