Spotkanie z Pasją
Fot.  Przedszkole Miejskie w Mieroszowie

Spotkanie z Pasją

W ubiegłym tygodniu, 5 kwietnia br. w Przedszkolu Miejskim w Mieroszowie odbyło się kolejne już "Spotkanie z Pasją" Klaudiusza Słomczyńskiego, na którym nie zabrakło oczywiście opowieści z jego podróży oraz pokazu sprzętu i ekwipunku tak niezbędnego w każdej z jego wypraw.

- "Dzieci słuchały jak zaczarowane. To było naprawdę ciekawe spotkanie." - czytamy na oficjalnej stronie Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie (link). Spotkanie stało się także okazją dla pana Klaudiusza do zaprezentowania publicznie jego najnowszej flagi Mieroszowa, która od teraz będzie mu towarzyszyć w każdej z jego wypraw, a w którą niestety musiał zaopatrzyć się sam, gdyż władze naszej gminy nie potrafiły mu w tym pomóc pomimo jego usilnych starań. Zapoczątkowana przez redaktora Marcina Raczyńskiego akcja na łamach "Kuriera Mieroszowskiego", niestety po wygranych wyborach zanikła niemalże zupełnie dla zwykłych obywateli naszej gminy.

Na oficjalnej stronie Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie, mogą Państwo znaleźć dużo więcej zdjęć z kolejnego już "Spotkania z Pasją", do których obejrzenia zachęcamy Państwa bardzo gorąco: Spotkanie z podróżnikiem.

MF
Fot.  Przedszkole Miejskie w Mieroszowie

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.