Spotkanie z podróżnikami (Fotogaleria)

W piątek, 17 listopada br., odbyło się w mieroszowskim Barze Rampa Spotkanie z Podróżnikami: świdniczaninem p. Markiem Skowrońskim oraz mieroszowianinem p. Klaudiuszem Słomczyńskim. W trakcie spotkania, licznie przybyła publiczność, miała okazję "przejść" włoską "żelazną drogę" Via Ferrata oraz "stanąć" na irańskim wulkanie Demawend (5610 m.n.p.m.).

Pan Klaudiusz Słomczyński chciałby jednocześnie podziękować: członkom grupy "Do Góry Nogami" za liczne przybycie do Mieroszowa, właścicielom Baru Rampa za udostępnienie lokalu,  Panu Sebastianowi Pacynie oraz Damianowi Gawronowi za techniczne przygotowanie prelekcji, wszystkim licznie przybyłym za cierpliwe wysłuchanie opowieści podróżniczych oraz za ciepłe i miłe słowa jakie padły na zakończenie spotkania.

MF
Fot. Damian Gawron

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!