Spóźniony Dzień Dziecka w Mieroszowie...

Późnym popołudniem w czwartek 7 czerwca br. na stadionie w Mieroszowie odbył się spóźniony, ale jakże wyczekiwany przez wszystkich najmłodszych mieroszowian Dzień Dziecka! Nie zabrakło oczywiście naszych dzielnych Strażaków z OSP w Mieroszowie, dmuchanych zjeżdżalni oraz gier i zabaw dla dzieci i młodzieży.

Wysoka frekwencja i cudowna pogoda sprawiły, że nasz stadion po raz kolejny zapełnił się nie tylko dziećmi, ale również rodzicami, opiekunami oraz mieszkańcami Mieroszowa. W porównaniu z Biegiem Jeża, organizatorom choć w części udało się skosić bujnie porastającą stadion trawę, jednak pomimo to stadion wygląda bardzo źle... Warto również dodać, iż w swym napiętym kalendarzu Burmistrz nie znalazł chwili, aby dzielić te parę godzin z mieszkańcami. Zabrakło również zapraszających na plakacie radnych Rady Miejskiej Mieroszowa... A może to lepiej, że stronią oni od mieszkańców? Czekamy na Państwa komentarze...

Zapraszamy również do obejrzenia naszej fotogalerii z obchodów Dnia Dziecka w Mieroszowie.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

1 komentarz

  • maruda
    maruda czwartek, 07, czerwiec 2018 19:36

    Całe szczęście, że nie było! Burmistrz nie zainteresowany bo nie dostanie delegacji, a radni diety... I co by mieli powiedzieć mieszkańcom, którzy przybyli na stadion? Że nie ma komu trawy skosić? Że wygląda tak jak wygląda bo??? Pogoda wszystkich zaskoczyła??? Szkoda gadać! Już wkrótce ich rozliczymy!

    Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.