Spóźniony Dzień Dziecka w Mieroszowie...

Późnym popołudniem w czwartek 7 czerwca br. na stadionie w Mieroszowie odbył się spóźniony, ale jakże wyczekiwany przez wszystkich najmłodszych mieroszowian Dzień Dziecka! Nie zabrakło oczywiście naszych dzielnych Strażaków z OSP w Mieroszowie, dmuchanych zjeżdżalni oraz gier i zabaw dla dzieci i młodzieży.

Wysoka frekwencja i cudowna pogoda sprawiły, że nasz stadion po raz kolejny zapełnił się nie tylko dziećmi, ale również rodzicami, opiekunami oraz mieszkańcami Mieroszowa. W porównaniu z Biegiem Jeża, organizatorom choć w części udało się skosić bujnie porastającą stadion trawę, jednak pomimo to stadion wygląda bardzo źle... Warto również dodać, iż w swym napiętym kalendarzu Burmistrz nie znalazł chwili, aby dzielić te parę godzin z mieszkańcami. Zabrakło również zapraszających na plakacie radnych Rady Miejskiej Mieroszowa... A może to lepiej, że stronią oni od mieszkańców? Czekamy na Państwa komentarze...

Zapraszamy również do obejrzenia naszej fotogalerii z obchodów Dnia Dziecka w Mieroszowie.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!