Studzienkowa galeria...

Większość studzienek kanalizacyjnych na terenie całego Mieroszowa jest niedrożnych i wystarczą nawet krótkie opady, aby mieroszowskie ulice zamieniły się w rwące potoki, niosące ze sobą niemalże wszystko co spotkają na swej drodze... Interwencje w ZGKiM w Mieroszowie niewiele lub wręcz nic nie zmieniają, a z każdym niemalże miesiącem przybywają kolejne, niedrożne studzienki...

Patrząc jednak na liczbę tegorocznych inwestycji na terenie gminy Mieroszów nie sposób odnieść wrażenia, że jesteśmy gminą, w której w przeddzień wyborów samorządowych nareszcie zaczyna się coś dziać... Co jednak z tego, kiedy nasza mieroszowska rzeczywistość niemalże na każdym kroku pokazuje ogrom dotychczasowych zaniedbań i brak jakichkolwiek działań zmierzających do ich poprawy... O czystości ulic oraz chodników pisaliśmy już Państwu niejednokrotnie, dziś piszemy i pokazujemy, jak wyglądają mieroszowskie studzienki…

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej "studzienkowej galerii”. Jednocześnie prosimy o przesyłanie zdjęć innych niedrożnych studzienek na terenie miasta i gminy Mieroszów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub ich publikację w komentarzach do postów na Facebook`u.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

1 komentarz

  • monika
    monika wtorek, 29, maj 2018 23:28

    Może to sposób Burmistrza na oczyszczenie miasta? W gminie "NOWEJ JAKOŚCI" to faktycznie coś NOWEGO!

    Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.