Tropem tajemnic... Spotkanie z odkrywcą Łukaszem Kazkiem

W wypełnionej po brzegi Sali Spotkań MCK odbyło się w poniedziałek, 12 marca br., spotkanie z odkrywcą panem Łukaszem Kazkiem. Na spotkaniu obecni byli nie tylko uczniowie i młodzież, ale również pasjonaci i miłośnicy historii naszego regionu... Zapraszamy Państwa nie tylko do fotogalerii z tego spotkania, ale również do odsłuchania zapisu audio tego jakże ciekawego spotkania.

Ponad godzinne spotkanie, podzielone zostało na trzy części. Specjalnie dla wszystkich Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli być obecni na tym spotkaniu, przygotowaliśmy zapis audio, do którego wysłuchania zapraszamy bardzo serdecznie. 

Zapis audio Spotkania z odkrywcą panem Łukaszem Kazkiem (12 Marca 2018 r.)

A może Państwo również odnaleźli skarb? I chcą się podzielić z nami swym odkryciem??? Czekamy na Państwa informacje i komentarze... Gwarantujemy anonimowość...

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!