Trwa I-etap przebudowy ulicy Wysokiej

Rozpoczęły się długo wyczekiwane przez mieszkańców prace związane z przebudową ul. Wysokiej w Mieroszowie. W roku bieżącym rozpoczęto I-etap prac od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika (dawną Dąbrowszczaków), o dlugości 245 mb i wartości prawie 337 tys. złotych. 

Wykonawcą robót jest konsorcjum dwóch firm: Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe "COM-D" Sp. zo.o. z Jawora (lider konsorcjum) oraz Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. zo.o. z Jeleniej Góry. Jak informuje nas Burmistrz Miasta i Gminy Mieroszów Pan Marcin Raczyński "zadanie realizowane jest ze środków własnych", dodając iż "pozostałe etapy zadania realizowane będą w miarę zabezpieczonych w budżecie środków".

W rejonie ul. Wysokiej oraz ul. Powstańców trwają również prace związane z wymianą sieci nN wraz z obwodami oświetlenia ulicznego prowadzone na zlecenie TAURON Dystrybucja S.A.

MF 

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!