Logo
Wydrukuj tę stronę
Trwa wymiana pompy głębinowej w Golińsku

Trwa wymiana pompy głębinowej w Golińsku

W dniu dzisiejszym, 18 grudnia br., na ujęciu wód głębinowych w Golińsku rozpoczęły się prace związane z wymianą starej pompy głębinowej. Na chwilę obecną trwa proces demontażu kolumny oraz pompy, którą zastąpi „mercedes” wśród pomp, czyli nowa pompa Hydro-Vacuum SMP.

Ujęcie wody w Golińsku jest na dzień dzisiejszy, naszym najbardziej wydajnym ujęciem wody, dlatego tak istotna jest jego 100% sprawność.

Nowa, wysokiej jakości pompa na ujęciu w Golińsku to kolejny krok, aby w naszych domach nie brakowało już więcej bieżącej wody. Prace potrwają jeszcze przez kilka godzin, a o ich zakończeniu poinformujemy Państwa na naszym profilu Facebook, niezwłocznie po otrzymaniu informacji.

MF
 

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2020 Marcin Flieger. All rights reserved!