Turniej drużyn Młodych Wilków

W sobotę, 2 grudnia br., w hali sportowej przy ul. Hożej w Mieroszowie odbył się turniej drużyn Młodych Wilków, stając się jednocześnie okazją do podsumowania ich pierwszego sezonu piłkarskiego.

Młode Wilki to grupa 43 dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które rozpoczęły w tym roku regularne treningi piłki nożnej przy klubie TKS Biały Orzeł Mieroszów. W organizacje turnieju bardzo czynnie zaangażowali się rodzice oraz zarząd klubu. Dzieci w trakcie imprezy rozegrały kilka meczów pokazowych, w trakcie których z trybun żywiołowo kibicowali im licznie przybyli rodzice. Nie zabrakło oczywiście wspaniałego tortu w kształcie piłkarskiego boiska, owocowego poczęstunku oraz tak uwielbianej przez wszystkie dzieci pizzy. Wszystkie te atrakcje przygotowała grupa rodziców związana z klubem.

Serdeczne podziękowania złożono trenerowi Młodych Wilków panu Danielowi Ganderze, a zrobiły to same dzieci głośnym okrzykiem Dziękujemy! W trakcie turnieju pan Mariusz Liczbiński wręczył zarządowi TKS Biały Orzeł Mieroszów, kwotę 5 tysięcy złotych z przeznaczeniem na funkcjonowanie klubu - zwłaszcza sekcji dla dzieci. Pan Mariusz Liczbiński w rozmowie z naszym serwisem powiedział: „Zawiązała się wspaniała grupa rodziców, których dzieci trenują w klubie TKS Biały Orzeł. Są oni bardzo zaangażowani w funkcjonowanie sekcji dla dzieci, dlatego warto było poświęcić czas na zdobycie środków finansowych dla klubu - dla dzieci. Nie mogłem pozwolić na to, aby taka inicjatywa upadła z powodu braku funduszy. W miarę możliwości zamierzam nadal pomagać. Myślę, że te 5 tysięcy złotych to dopiero początek”. Wiemy, że aktualnie klub z powodu braku dotacji przeżywa ciężkie chwile, więc takie wsparcie jest nieocenione i pozwoli na jego dalsze funkcjonowanie.

To był wspaniały dzień dla Młodych Wilków i licznie zgromadzonej w hali sportowej przy ul. Hożej publiczności. Mamy nadzieję, że zaprezentowane w naszej galerii zdjęcia pozwolą Państwu poczuć wszystkie emocje jakie mu towarzyszyły. Najważniejsze tego dnia były dzieci, ich pasja oraz zaangażowanie, którego pozazdrościć może im wielu z nas dorosłych. Brawo Młode Wilki!

Marcin Flieger
Fot. TKS Biały Orzeł

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Galeria

Pobierz załącznik: