Logo
Wydrukuj tę stronę
Wiosenne porządki nie tylko na mieroszowskim Rynku!

Wiosenne porządki nie tylko na mieroszowskim Rynku!

Już od ponad dwóch tygodni trwają wiosenne prace porządkowe na terenie Mieroszowa. Porządkowane są ulice, chodniki oraz tereny zielone. W ubiegłym tygodniu z mieroszowskiego rynku zniknął stół szachowy, który znalazł swoje nowe miejsce przy Przedszkolu Miejskim w Mieroszowie, a w dniu wczorajszym na mieroszowskim rynku została zasadzona nie tylko trawa ale również kwiaty i krzewy ozdobne.

Do jutra potrwają prace na bieżni mieroszowskiego Stadionu przy ul. Sportowej

Dziś rozpoczęły się także prace porządkowe na mieroszowskim stadionie przy ul. Sportowej, którego płyta oraz bieżnia już wkrótce będzie miejscem zmagań zawodników Biathlonu dla Każdego (28 kwietnia br.) oraz Biegu Jeża i Wiosennej Majówki dla mieszkańców gminy Mieroszów (1 maja 2019 r.).

[red]

 

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2019 Marcin Flieger. All rights reserved!