Logo
Wydrukuj tę stronę
Witaj szkoło! Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

Witaj szkoło! Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

W poniedziałek, 2 września br., o godz. 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Publicznej Szkole Podstawowej w Mieroszowie. Niestety wraz z zakończonymi wakacjami, skończyła się również piękna słoneczna pogoda i ze względu na obfite opady deszczu uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się wewnątrz placówki, a nie jak pierwotnie planowano na boisku szkolnym.

W trakcie uroczystości pani dyrektor Longina Elżbieta Słowińska dokonała symbolicznego pasowania  pierwszoklasistów, którzy od tej pory są już pełnoprawnymi uczniami PSP w Mieroszowie. W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w PSP w Mieroszowie wzięli udział uczniowie, kadra pedagogiczna, rodzice oraz Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński oraz Ks. Stanisław Piskorz.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnieć swoich pociech.

Marcin Flieger
Fot. A. Dziedziński

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2020 Marcin Flieger. All rights reserved!