Wybieramy najlepsze wydarzenie kulturalno-sportowe gminy Mieroszów 2017 roku!

Koniec roku to nieodzowny czas podsumowań, plebiscytów i refleksji… Dlatego po raz pierwszy w historii gminy Mieroszów zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszej ankiecie w której wybierzemy wspólnie najlepsze wydarzenie kulturalno-sportowe gminy Mieroszów 2017 roku.

Udział w ankiecie jest oczywiście anonimowy, a głosować można tylko raz na maksymalnie 5 najwyżej przez Państwa ocenionych wydarzeń sportowo-kulturalnych z naszej bogatej, bo liczącej aż 42 pozycje listy… Zakończenie głosowania nastąpi w pierwszą niedzielę 2018 r. o godz. 12:00 – a oficjalne wyniki ankiety poznamy wieczorem.

Najlepsze wydarzenie kulturalno-sportowe gminy Mieroszów 2017
Zakończyła się możliwość głosowania w Ankiecie!

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasz pomysł i nie tylko wezmą Państwo udział w ankiecie, ale także udostępnią ją swym znajomym, aby również i Oni mogli wziąć w niej czynny udział.

I choć w tym roku nie przewidujemy żadnych nagród dla organizatorów zwycięskich wydarzeń, to jednak bierzemy to pod uwagę w przyszłości, jeśli oczywiście spodoba się Państwu nasz pomysł... Liczymy oczywiście również na Państwa komentarze w tej sprawie - Państwa opinia jest dla nas najważniejsza!

Jednocześnie przepraszamy, jeśli na liście nie znalazły się wszystkie wydarzenia sportowo-kulturalne jakie miały miejsce na terenie gminy Mieroszów w 2017 r. Częściowo i tak zmuszeni byliśmy do ograniczenia się do wymienienia kompleksowej działalności np. wystawienniczej MCK czy też koncertowej Piwnicy pod Zielonym Kotem…

[red]

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

2 komentarzy

 • Asia
  Asia sobota, 30, grudzień 2017 21:51

  Szkoda ze Bieg Sloneczek z Unislawia Sl nie bierze udziału w plebiscycie

  Odpowiedz

 • Krystyna
  Krystyna sobota, 30, grudzień 2017 17:15

  Kiermasz świąteczny był super jak i reszta imprez ale nasi mieszkancy nie chca lub nie umieja z tego korzystać

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.