Wyniki oficjalne w kategorii OPEN 27. Biegu Jeża
Fot. Tomasz Tracewski (MCK)

Wyniki oficjalne w kategorii OPEN 27. Biegu Jeża

Na starcie Biegu Głównego 27. Biegu Jeża na dystansie 6 km - jaki odbył się w środę, 1 maja 2019 r. - stanęło 139 uczestników! Najszybszym zawodnikiem okazał się Bartosz Zając ze Strugi, który przebiegł cały dystans w czasie 21 minut i 43 sekund! Najlepszy mieroszowianin Piotr Krusz uplasował się na 5. miejscu biegu głównego z czasem jedynie 2 minuty i 31 sekund słabszym od zwycięzcy.


Trasa Biegu Głównego 27. Biegu Jeża

Wśród Pań tryumfowała Paulina Szarzyńska ze Świebodzic z czasem 28 minut i 10 sekund. Najlepszą z mieroszowianek okazała się Agnieszka Kwiatowska, która uplasowała się na 5 lokacie wśród Pań z czasem 31 minut i 21 sekund.



 

A oto pełne wyniki oficjalne w kategorii OPEN Biegu Głównego 27. Biegu Jeża (dostępne do pobrania w załączniku):

Miejsce Numer Uczestnik Kategoria  Miasto Wynik
1 101 Zając Bartosz M2(M) Struga 00:21:43
2 160 Dobrowolski Alan M2(M) Boguszów-Gorce 00:21:54
3 40 Kubiak Robert M4(M) Jedlina Zdrój 00:24:01
4 28 Kaczor Jan M1(M) Wałbrzych 00:24:14
5 38 Krusz Piotr M3(M) Mieroszów 00:24:15
6 25 Holly Piotr M3(M) Wałbrzych 00:24:17
7 18 Gawroński Artur M5(M) Kamienna Góra 00:24:56
8 7 Biela Konrad M2(M) Kowary 00:24:59
9 129 Magdziarczyk Roman M4(M) Wałbrzych 00:25:08
10 132 Jagiellicz Marcin M3(M) Wałbrzych 00:25:13
11 153 Mich Łukasz M3(M) Sokołowsko 00:25:28
12 134 Kłosowski Daniel M3(M) Wałbrzych 00:25:34
13 133 Rais Michał M3(M) Wałbrzych 00:26:00
14 13 Cukier Andrzej M4(M) Kamienna Góra 00:26:09
15 104 Zgłobicki Jacek M3(M) Kamienna Góra 00:26:09
16 151 Solarski Sergiusz M3(M) Wałbrzych 00:26:37
17 79 Pietrzyk Daniel M4(M) Wałbrzych 00:26:52
18 145 Chorąży Dariusz M5(M) Wałbrzych 00:27:09
19 107 Żmijan Artur M4(M) Bolków 00:27:11
20 161 Frydlewicz Zbigniew M4(M) Jelenia Góra 00:27:17
21 131 Durał Grzegorz M4(M) Wrocław 00:27:46
22 126 Fryzowicz Karol M3(M) Kamienna Góra 00:27:57
23 91 Szarzyńska Paulina K3(K) Świebodzice 00:28:10
24 19 Goł Biewski Jacek M4(M) Świdnica 00:28:13
25 150 Roman Krzysztof M6(M) Kudowa Zdrój 00:28:19
26 58 Leszko Michał M3(M) Świdnica 00:28:34
27 6 Apanowicz Piotr M4(M) Świebodzice 00:28:45
28 16 Gardecka Edyta K3(K) Wałbrzych 00:28:55
29 54 Latusz Dawid M1(M) Jelenia Góra 00:29:01
30 149 Gil Stanisław M6(M) Dzierżoniów 00:29:03
31 159 Karlik Michał M5(M) Trutnov 00:29:05
32 12 Cichocki Mariusz M4(M) Jedlina-Zdrój 00:29:24
33 29 Kaczor Marek M4(M) Wałbrzych 00:29:44
34 88 Sargalski Marek M4(M) Wałbrzych 00:29:55
35 70 Osowski Robert M3(M) Wałbrzych 00:30:16
36 44 Kujawka Urszula K3(K) Głuszyca 00:30:16
37 121 Stypuła Marian M5(M) Świdnica 00:30:27
38 100 Wyszowska Anna K1(K) Wałbrzych 00:30:34
39 138 Lipiński Rafał M2(M) Boguszów-Gorce 00:30:41
40 8 Błaszkiewicz Tomasz M4(M) Wałbrzych 00:30:43
41 86 Rejman Grzegorz M3(M) Wałbrzych 00:30:50
42 146 Bialic Mateusz M2(M) Karpniki 00:30:52
43 36 Kozyrski Mariusz M2(M) Sobótka 00:31:00
44 50 Latko Daniel M5(M) Świdnica 00:31:04
45 115 Szulist Marcin M3(M) Mieroszów 00:31:13
46 23 Gulacz Marek M5(M) Wałbrzych 00:31:15
47 83 Pypeć Dariusz M5(M) Wałbrzych 00:31:21
48 51 Kwiatowska Agnieszka K4(K) Mieroszów 00:31:21
49 137 Kubiszyn Paweł M3(M) Wałbrzych 00:31:28
50 125 Czyż Mariusz M4(M) Kamienna Góra 00:31:32
51 157 Wícławik Janusz M6(M) Jedlina - Zdrój 00:31:34
52 73 Ozimkowski Mirosław M5(M) Kowary 00:31:38
53 103 Zajączkowski Michał M3(M) Wrocław 00:31:46
54 141 Grzebyk Marcin M2(M) Sokołowsko 00:31:51
55 116 Tomikowski Tomasz M3(M) Świdnica 00:31:57
56 2 Adamski Robert M4(M) Wałbrzych 00:31:59
57 1 Adamska Joanna K4(K) Wałbrzych 00:32:09
58 99 Woźniak Rafał M3(M) Jelenia Góra 00:32:11
59 55 Latusz Izabela K2(K) Jelenia Góra 00:32:16
60 95 Urbanowicz Andrzej M3(M) Wrocław 00:32:17
61 158 Rohacz Damian M3(M) Głuszyca 00:32:19
62 90 Suchenia Daniel M4(M) Wałbrzych 00:32:27
63 33 Konopka Łukasz M3(M) Wałbrzych 00:32:28
64 67 Mielnikowski Piotr M4(M) Sobótka 00:32:34
65 11 Chłądzyński Piotr M4(M) Wrocław 00:32:37
66 123 Ostropolski Henryk M6(M) Dzierżoniów 00:32:47
67 108 Sikora Adam M2(M) Mieroszów 00:32:53
68 127 Czuchroski Daniel M4(M) Wałbrzych 00:32:56
69 68 Mitro Katarzyna K4(K) Kamienna Góra 00:33:29
70 46 Kurnyta Stanisław M5(M) Witków Śl. 00:33:51
71 43 Kujawka Piotr M4(M) Głuszyca 00:34:02
72 120 Pawłowska Adriana K4(K) Świdnica 00:34:07
73 22 Grzesiak Łukasz M3(M) Stare Bogaczowice 00:34:12
74 41 Kubielewicz Andrzej M6(M) Kamienna Góra 00:34:24
75 35 Kozłowski Rafał M4(M) Wałbrzych 00:34:41
76 130 Szczepaóski Adam M2(M) Świebodzice 00:34:47
77 98 Wilczyński Paweł M4(M) Wałbrzych 00:34:47
78 34 Korzhun Aliaksandr M3(M) Kamienna Góra 00:35:02
79 144 Benesova Jolana K5(K) Bezdechov N/Metui 00:35:11
80 80 Piłat Bartosz M3(M) Wałbrzych 00:35:16
81 63 Marciniak Marta K3(K) Jedlina Zdrój 00:35:20
82 61 Małek Aleksandra K1(K) Sierpnica 00:35:26
83 3 Altheim Paweł M2(M) Mieroszów 00:35:29
84 62 Marciniak Anna K4(K) Chocianów 00:35:59
85 74 Pacholczyk Ania K3(K) Komorowice 00:36:01
86 128 Marciniak Marek M4(M) Michałów 00:36:18
87 5 Apanowicz Ewa K5(K) Świebodzice 00:36:23
88 112 Hoffman Natalia K1(K) Wałbrzych 00:36:34
89 21 Grzesiak Joanna K3(K) Stare Bogaczowice 00:36:35
90 87 Sackiewicz-Wiącek Agnieszka K4(K) Jedlina-Zdrój 00:36:51
91 124 Kornaś Marcin M4(M) Braszowice 00:36:57
92 64 Marcinowski Eugeniusz M6(M) Bielawa 00:36:59
93 142 Frydrych Andrzej M6(M) Wrocław 00:37:04
94 94 Tołysz Monika K4(K) Wałbrzych 00:37:05
95 77 Pietrzak Anna K4(K) Wrocław 00:37:15
96 48 Kutycka Kurek Elżbieta K3(K) Wrocław 00:37:23
97 139 Bryłka-Nadolska Marta K4(K) Wrocław 00:37:25
98 119 Zarychta Waldemar M5(M) Świdnica 00:37:32
99 9 Broda Marcin M3(M) Sierpnica 00:37:49
100 109 Korejwo Kamil M3(M) Mieroszów 00:37:56
101 78 Pietrzak Grzegorz M4(M) Wrocław 00:38:12
102 52 Laskowska Agnieszka K4(K) Wałbrzych 00:38:18
103 97 Wilczyńska Bogumiła K4(K) Wałbrzych 00:38:21
104 111 Malinka Piotr M3(M) Boguszów-Gorce 00:38:29
105 102 Zając Krystyna K6(K) Wałbrzych 00:39:03
106 39 Krzemiński Mateusz M2(M) Dzierżoniów 00:39:19
107 10 Chilarska Elżbieta K3(K) Kudowa-Zdrój 00:39:23
108 110 Malinka Agnieszka K3(K) Boguszów-Gorce 00:40:31
109 114 Kowalczyk Jarosław M4(M) Wałbrzych 00:40:34
110 154 Kowalczyk Agnieszka K4(K) Wałbrzych 00:40:35
111 49 Kutyło Marlena K4(K) Wałbrzych 00:40:58
112 152 Zasadnik Marta K1(K) Kamienna Góra 00:41:15
113 135 Wac Katarzyna K2(K) Miłków 00:41:20
114 69 Niemiec-Hoffman Joanna K4(K) Wałbrzych 00:41:29
115 117 Kierczak Beata K4(K) Świdnica 00:41:33
116 118 Koroblowska Elżbieta K4(K) Świdnica 00:41:33
117 4 Andrzejewska Anna K4(K) Kowary 00:41:37
118 143 Schwarz Krzysztof M3(M) Świebodzice 00:41:38
119 155 Kowalczyk Edyta K5(K) Wałbrzych 00:41:42
120 113 Hajduk Marcin M4(M) Szczawno Zdrój 00:41:42
121 42 Kubielewicz Zenobia K6(K) Kamienna Góra 00:41:48
122 147 Macowska Monika K3(K) Kamienna Góra 00:41:51
123 65 Mastej Piotr M2(M) Krzeszów 00:42:52
124 148 Wawrzyniak Edward M5(M) Walim 00:43:49
125 15 Fijałkowska-Błaszkiewicz Danuta K4(K) Wałbrzych 00:44:12
126 93 Szulc Elżbieta K5(K) Wałbrzych 00:44:14
127 156 Prałat Natalia K3(K) Wałbrzych 00:44:16
128 66 Mielnikowska Aneta K4(K) Sobótka 00:44:40
129 96 Wierzbicka Marta K4(K) Krzeszów 00:46:13
130 37 Krawczyk Magdalena B. K3(K) Wałbrzych 00:46:43
131 31 Kania Żaneta K3(K) Kamienna Góra 00:47:27
132 30 Kania Tomasz M3(M) Kamienna Góra 00:47:30
133 106 Żak Marika K3(K) Wałbrzych 00:49:11
134 71 Otok Sylwia K4(K) Wałbrzych 00:49:12
135 32 Kępińska Paulina K3(K) Stare Bogaczowice 00:50:19
136 72 Ozimkowska Ewa K5(K) Kowary 00:50:19
137 136 Skwarek Elżbieta K4(K) Bielawa 00:56:19
138 140 Kwiatkowska Katarzyna K3(K) Dzierżoniów 00:56:46
139 122 Ostropolska Wanda K6(K) Dzierżoniów 01:01:08

Wyniki w rozbiciu na poszczególne kategorie znajdą Państwo na stronie: http://www.pomiarownia.pl/

Wszystkim uczestnikom, zwycięzcom oraz organizatorom 27. Biegu Jeża składamy nasze wyrazy uznania i gratulacje! Życzymy również kolejnych startów i kolejnych sukcesów! A na zakończenie zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej fotorelacji z 27. Biegu Jeża jaką publikujemy dzięki uprzejmości pana Tomasza Tracewskiego z Mieroszowskiego Centrum Kultury w Mieroszowie.

Marcin Flieger
Fot. dzięki uprzejmości Tomasz Tracewski (Mieroszowskie Centrum Kultury)