Wysoka jakość i bardzo dobra cena! Skład opału Carboneco w Mieroszowie

Gdy za oknem pojawiają się pierwsze oznaki jesieni czy co gorsza zimy, większość z nas gorączkowo rozgląda się za opałem. Życie w górach to nie tylko sama przyjemność rozkoszowania się cudownymi widokami ale niestety także obowiązek zabezpieczenia się w wysokiej jakości opał, który w naszych warunkach używamy niemalże przez większość roku. Aby temu sprostać, szukamy dobrego i co najważniejsze sprawdzonego dostawcy, który za rozsądną cenę i bez ukrytych kosztów, pozwoli nam rozwiązać ten problem.

Szczególnie godnym polecenia dostawcą na terenie naszej gminy jest z całą pewnością Skład Opału CARBONECO, którego siedziba mieści się w Mieroszowie przy ul. Wolności 27a na terenie spółki ZGKiM.

CARBONECO

Mieroszowski Skład Opału CARBONECO powstał w 2018 r. i działa nieprzerwanie na terenie spółki ZGKiM przy ul. Wolności 27a w Mieroszowie. Od początku swej działalności jego znakiem firmowym jest gwarancja jakości oraz uczciwe i precyzyjne odważanie węgla. Jak podkreśla właściciel CARBONECO pan Marcin Witkowski „naszym klientom oferujemy bezpłatny transport zakupionego u nas opału (minimum 1 tona) na terenie Mieroszowa i w obrębie 15 km. Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla instytucji, firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Przy zamówieniu powyżej 25 ton oferujemy hurtowo każdy rodzaj węgla dostępny na rynku, a przy zamówieniach powyżej 3 ton oferujemy rabaty, które negocjujemy indywidualnie z każdym klientem”.

 

 

WĘGIEL KAMIENNY

Skład Opału CARBONECO w Mieroszowie sprzedaje wysokiej jakości węgiel kamienny orzech i ekogroszek w cenie od 800 zł za tonę (również workowany po 25 kg). Oferowany przez nas wysokokaloryczny (29 MJ/kg) węgiel orzech jest niskozasiarczony, a podczas spalania nie spieka się i nie powstaje żużel. Jest także u nas dostępny węgiel orzech o mniejszej kaloryczności 25 MJ/kg, a także ekogroszek o kaloryczności minimum 27 MJ/kg. W bogatej ofercie mamy węgiel polski oraz importowany – podkreśla właściciel firmy.

 

PELLET DRZEWNY

Skład Opału CARBONECO w Mieroszowie jest także autoryzowanym sprzedawcą pelletu na terenie powiatu wałbrzyskiego i kamiennogórskiego. W naszej ofercie jest certyfikowany pellet drzewny marki Pelleton, spełniający klasę A1 EN Plus. Granulat drzewny wytwarzany jest z naturalnego surowca – trocin drzew iglastych, bez sztucznych dodatków. Niska zawartość popiołu oraz wysoka wytrzymałość mechaniczna powoduje stabilny proces spalania oraz brak spiekalności. Oferowany przez nas pellet drzewny klasy A1 z certyfikatem EN Plus ma średnicę 6 mm, długość od 5 do 40 mm, wilgotność 10%, popiół 0,5%, a kaloryczność wynosi 18,3 KJ/kg. W tej chwili jest u nas dostępny w promocyjnej cenie 880 zł za tonę – raz jeszcze mówi właściciel firmy pan Marcin Witkowski.

 

KONTAKT

Wszystkie osoby zainteresowane kupnem wysokiej jakości opału w atrakcyjnych cenach zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 690 972 136 lub 790 351 884lub do wizyty siedzibie firmy przy ul. Wolności 27a w Mieroszowie (plac ZGKiM) od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 15:00. Po wcześniejszym umówieniu, istnieje również możliwość dostawy opału w Soboty.

Zapraszamy również do polubienia oficjalnego profilu Składu Opału CARBONECO w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/Carboneco-661670667567272/ oraz dodanie do ulubionych ich strony internetowej: http://carbonecosklady.pl/.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment