Wystawa „Pamiętamy – 100 lat Niepodległej” 

Pamiętamy – 100 lat Niepodległej” to hasło, które przyświecało wystawie prac plastycznych otwartej 9 maja 2018 r. w Sali wystawowej Mieroszowskiego Centrum Kultury. Prace zostały przygotowane przez wychowanków Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie. W przygotowania zostali włączeni również rodzice, którzy w ramach corocznej akcji „Mamo, tato – maluj ze mną” wspólnie ze swoimi dziećmi stworzyli bardzo interesujące prace.

W wernisażu wzięli udział zaproszeni goście, którzy wysłuchali programu artystycznego w wykonaniu sześciolatków z gr. „Motylki” , a następnie dowiedzieli się, że w Przedszkolu Miejskim w Mieroszowie wychowanie patriotyczne to ważny element w działalności wychowawczo – dydaktycznej. Podziękowania dla całej społeczności przedszkola złożyli Burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Mieroszowa Maria Chmielnicka.

Przedszkole Miejskie w Mieroszowie

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!