Znaleziono zwłoki mężczyzny w korycie Ścinawki

W dniu dzisiejszym (23.02) około godziny 7:00 dokonano odkrycia zwłok mężczyzny w korycie Ścinawki przy ul. Powstańców w Mieroszowie. Poinformowane o zdarzeniu służby mundurowe przybyły niezwłocznie na miejsce zdarzenia.

Na chwilę obecną trwają prace policji oraz prokuratury mające na celu ustalenie okoliczności śmierci nieizdentyfikowanego na chwilę obecną mężczyzny, którego ciało odnaleziono dziś o poranku w korycie Ścinawki.

OSP Mieroszów jako pierwsza przybyła na miejsce zdarzenia

Aktualizacja: godz: 13:30

Jak poinformował nas Oficer Prasowy KMP w Wałbrzychu pan Marcin Świeży, "na miejscu zdarzenia pracuje zespół śledczy pod nadzorem prokuratury, a wstępne wyniki co było przyczyną śmierci poznamy po sekcji zwłok ". 

O zdarzeniu poinformował policję mieszkaniec Mieroszowa, który rano szedł do pracy. Według niepotwierdzonych informacji przy zwłokach mężczyszny nie znaleziono żadnych dokumentów, a ciało leżało twarzą w wodzie - wskazując najprawdopodobniej na nieszczęśliwy wypadek. W trakcie prowadzonych czynności - wg. przypominamy nie potwierdzonych informacji - udało się ustalić tożsamość zmarłego, 60-letniego mieszkańca Mieroszowa pana Andrzej J. Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona najprawdopodobniej w poniedziałek.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!