• Filmy
  • Opublikowano:
  •  

Ania Poszelużna - Jakby Mniej

W piątek 23 marca 2018 r., o godz. 18:00 miał premierę wideoklip bardzo dobrze znanej mieroszowskiej publiczności Ani Poszelużnej do autorskiego utworu "Jakby Mniej". Jest to pierwszy klip wokalistki - zwyciężczyni konkursu wokalnego o Szklanego Szomola 2017 - zapowiadający jej debiutancką płytę.

W trakcie prac nad klipem... Fot. Archiwum Ania Poszelużna

Ania Poszelużna to pochodząca ze Wschowy młoda wokalistka, autorka tekstów i muzyki, która mieroszowskiej publiczności znana jest doskonale za sprawą festiwalu Nie tylko Gospel!, w trakcie którego zdobyła główną nagrodę w konkursie wokalnym o Szklanego Szomola 2017 (więcej). Piosenka "Jakby mniej" to autorski utwór wokalistki, którego produkcją zajął się wrocławski producent Jacek Markuszewski. Klip został nakręcony w Poznaniu przy współpracy z PixWav (http://pixwav.com/). Scenariusz i reżyseria: Przemysław Karnecki, Ania Poszelużna. Montaż: Przemysław Karnecki. W klipie wystąpili: Ania Poszelużna, Marcin Dolata, Iza Jędrzejczak, Patrycja Klem, Michał Sassek, Joanna Jędrzejczak, Adrian Lis, Michał Fedorenko. 

"Kiedy w grę wchodzą uczucia i duże emocje zdarza się, że odrzucamy od siebie pewne fakty i tworzymy swoją interpretację rzeczywistości. Mimo, że z tyłu głowy dociera do nas prawda, wciąż działamy wbrew zdrowemu rozsądkowi i wbrew sobie. „Jakby mniej” to historia relacji, w której obecność i zaangażowanie drugiej osoby jest tak naprawdę tylko iluzją" - pisze o utworze "Jakby mniej" Ania Poszelużna.

Anię będziemy mieli okazję raz jeszcze usłyszeć nie tylko za sprawą zbliżającego się 5. festiwalu Nie tylko Gospel! ale również za sprawą przygotowywanej debiutankciej płyty - której nagranie było główną nagrodą zeszłorocznego konkursu wokalnego o Szklanego Szomola 2017.

Wszystkich fanów oraz sympatyków Ani, zapraszamy również do polubienia jej oficjalnego fanpage`a na Facebook`u: https://www.facebook.com/poszeluzna.ania/.

MF

 

Komentarze obsługiwane przez CComment