Chór "DniaJednego" - Kochaj i rób co chcesz

Utwór Kochaj i rób co chcsz, autorstwa Włodka Szomańskiego, wykonany przez chór „DniaJednego” w trakcie koncertu inauguracyjnego 5. Festiwalu "Nie tylko Gospel!" w piątek, 6 lipca 2018 r. na Parkowej Górze w Mieroszowie.

Chór "DniaJednego" powołano specjalnie z myślą o festiwalu „Nie tylko Gospel!” i tworzą go: mieroszowski chór Irysy, Salve Regina z Szczawna Zdroju oraz Filharmonia Sudecka. Koncert chóru poprowadziła niezastąpiona Ren Gosławska, a gościem specjalnym była Olga Szomańska, a wśród publiczności nie zabrakło oczywiście gości specjalnych festiwalu Barbary i Rafała Szatan.

 

Chór "DniaJednego" - Kochaj i rób co chcesz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.