2003.01.11 Koncert XI Finału WOŚP

XI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się już w piątek, 10 stycznia 2003 r., koncertem w Sokołowsku. Wystąpiły tam: Lost Souls Of Infatia, Dark Dogs, GFM Ljutomer, SOTE, Femme Fatale, Flip-E-Rou, Ska-Chura, Sok-Boys. Koncert ten był o tyle istotny iż odbył się w X rocznicę pierwszego Finału WOŚP w Gminie Mieroszów, który odbył się w 1993 r. właśnie w Sokołowsku.

Sobota, 11 stycznia 2003 r., to tradycyjnie już rockowy Finał w Mieroszowie. W wypełnionej po brzegi Sali Kinowej MCK (przeszło 350 widzów) wystąpiły zespoły: Native, Deyah, GFM Ljutomer, Dark Dogs, Ska-Chura, Femme Fatale, Down Pour, Sok Bojs, Flip-E-Rou, Cockroach, Ceskie Chlopaki, Horn Of Plenty, Lost Souls Of Infatia, High Voltage, SOTE. Z których aż 7 zespołów to goście zagraniczni ze Skandynawii oraz Słowenii. Cały sobotni jak również niedzielny finał WOŚP był transmitowany na żywo w lokalnej sieci kablowej, skupiając przed telewizorami kolejne setki widzów. Dzięki bezpośredniej transmisji koncertu, w licytacjach uczestniczyli również za pośrednictwem połączeń telefonicznych pozostający w domach Mieroszowianie.

W trakcie trzydniowego Finału udało się zebrać w gminie Mieroszów ponad 5 tys. złotych. W trakcie trwania licytacji, prowadzonej przez Magdę Idzik oraz dwóch Wojtków: Oleszkiewicza i Dryznera, najwyżej wylicytowanym przedmiotem stała się podkoszulka 11 Finału WOŚP, która została wylicytowana za 210,00 zł.

Českie Chlopaki - Szanowny G.

1 komentarz

  • Marcin Flieger
    Marcin Flieger środa, 16, listopad 2016 22:31

    Zdjęcia zostały wykonane jednym z pierwszych aparatów cyfrowych, w oszałamiającej jak na ówczesne czasy rozdzielczości trzech mega pikseli i wraz z nagraniami audio znalazły się na specjalnej płycie 11 Finału WOŚP w Mieroszowie...

    Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.