2010 Stacja benzynowa PKN Orlen S.A.

Kolorowe zdjęcie przedstawiające nie istniejącą już dziś stację benzynową PKN Orlen S.A. przy ul. Wałbrzyskiej w Mieroszowie, która została wyburzona w środę, 26 listopada 2014 r.

‐ "To kolejna bulwersująca sprawa. Pracownicy Orlenu nie byli w stanie zrozumieć jak to możliwe, że od tylu lat mieszkańcy muszą po paliwo jeździć do Wałbrzycha" ‐ mówił dla Kuriera Mieroszowskiego ówczesny kandydat na Burmistrza gminy Mieroszów Marcin Raczyński, dodając wówczas również "Jestem przekonany, że jeszcze nic straconego, trzeba tylko chcieć działać i być skutecznym".

Lata mijają, a stacji paliw jak w gminie Mieroszów nie było, tak dalej nie ma...

 

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Stacja benzynowa PKN Orlen S.A.
Autor:
Marcin Flieger
Data:
5 Sierpnia 2010 r.

1 komentarz

 • Marcin Flieger
  Marcin Flieger środa, 04, kwiecień 2018 15:04

  Dla porównania, średnie ceny detaliczne paliw na dzień 04.04.2018 r.:
  - Pb 95: 4,69 zł
  - Pb 98: 4,99 zł
  - ON: 4,59 zł.

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.