• Zdjęcia
  • Opublikowano:
  •  

2019 Flaga Mieroszowa na Mirador Monte Toix z widokiem na Calp w Hiszpanii

W marcu br. nasz podróżnik Klaudiusz Słomczyński odwiedził Hiszpanię, gdzie promował naszą gminę nie tylko poprzez robienie zdjęć naszej flagi na tle cudownych krajobrazów ale również zostawiając napotkanym na swej drodze ludziom widokówki Mieroszowa i opowiadając im o naszym mieście i naszej gminie.

Prezentowane dziś zdjęcie zostało zrobione na Mirador Monte Toix w Hiszpanii, a w tle widoczne jest miasto Calp... Czyż to nie cudowny widok?

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły tej, jak również innych wypraw Kladiusza zapraszamy do lektury właśnie opublikowanych Dzienników Podróży z tegorocznego wyjazdu do Hiszpanii! Czeka tam na Państwa również bogata galeria zdjęć. Polecamy! 

DZIENNIKI PODRÓŻY - HISZPANIA 2019: https://cezar.org.pl/index.php/dzienniki/358-hiszpania-2019

Marcin Flieger
Fot. Klaudiusz Słomczyński

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Flaga Mieroszowa na Mirador Monte Toix z widokiem na Calp w Hiszpanii
Autor:
Klaudiusz Słomczyński
Data:
5 marca 2019 r.

Komentarze obsługiwane przez CComment