2016 Efekt prac eksploracyjnych przy ul. Wałbrzyskiej

Kolejne zdjęcie anonimowego autora przedstawiające efekt prac eksploracyjnych przy ul. Wałbrzyskiej w Mieroszowie. Badania eksploracyjne prowadziła Grupa Poszukiwawcza Riese przy współudziale gminy Mieroszów w dniu 9 Grudnia 2016 r.

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Efekt prac eksploracyjnych przy ul. Wałbrzyskiej
Autor:
Autor nieznany
Data:
10 Grudnia 2016 r.

2 komentarzy

 • Henryk
  Henryk wtorek, 13, grudzień 2016 18:47

  12 Grudnia na oficjalnej stronie internetowej Grupy Poszukiwawczej Riese została opublikowana bardzo enigmatyczna informacja. Cyt. "Pierwszy etap prac obejmował teren przy ulicy Wałbrzyskiej. Prace z użyciem sprzętu ciężkiego pozwoliły na zweryfikowanie uzyskanych informacji. Wszystkie informacje, które uzyskujemy , stare dokumenty i zeznania wymagają dokładnej analizy . Pamięć ludzka jest ulotna a teren ulegał przez lata przeobrażeniom. Teraz , by móc wyjaśnić tajemnice tych ziem, musimy po prostu wziąć ciężki sprzęt… i zwykłe łopaty. To miejsce nie dało jednoznacznej odpowiedzi ale.. przyniosło wiele dowodów że … „coś jest na rzeczy”. Przed nami kolejne etapy prac."

  Odpowiedz

 • Mario98
  Mario98 sobota, 10, grudzień 2016 18:44

  Nie widziałem tych prac, dzisiaj przyjrzałem się temu "wykopowi" i według mnie troszkę za wysoko jest. Jeśli był tam jakiś tunel to powinien być nieco poniżej poziomu jezdni - jakieś pół metra. Choć pewnie jeśli tu coś jest to podpucha. Nie wiem czy tak blisko jezdni jakieś główne wejście by się mogło do podziemi znajdować. Takie konstrukcje raczej były przez architektów 3 Rzeszy skrywane przed ciekawskimi oczami

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.