2000 Budowa kolektora K1

Kolorowe zdjęcie przedstawiające prace ziemne związane z budową kolektora K1 na ulicy Wolności (obok Szkoły Podstawowej i skrzyżowania z ul. Nad Potokiem).

Kolektor K1 swój początek bierze w oczyszcalni ścieków w Golińsku i biegnie aż do skrzyżowania ulicy Dobrąwszczaków i Leśnej. Prace nad nim trwały niemalże cały 2000 r., a w trakcie jego budowy natrafiono na żyłę skalną, która w znacznym stopniu utrudniła prace związane z jego budową oraz niezbędne stało się pozyskanie dodatkowych środków na 150 metrowy odcinek.

Fot. Marcin Flieger

Przez dłuższy okres czasu - w związku z budową kolektora K1 - przystanek z ulicy Sportowej został przeniesiony na mieroszowski Rynek.

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Budowa kolektora K1
Autor:
Marcin Flieger
Data:
22 Maja 2000 r.

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.