1971 Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ulicy Wolności w Mieroszowie wraz z ich ówczesną wychowawczynią Panią Urszulą Nowacką.

Zdjęcie zostało udostępnione dzięki życzliwości Pani Marzeny Dziedzińskiej.

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1
Autor:
autor nieznany
Data:
ok. 1971 r.

1 komentarz

 • Anna Klennerová-Matynia
  Anna Klennerová-Matynia piątek, 05, maj 2017 21:57

  Witam i serdecznie pozdrawiam. Do szkoly nr1 uczeszczalam w latach 1960-1968. W roce 1970 wyjechalam do Czech i tam zyje s rodzinoa do dzis. Moje wspomnienia to ukochana p. Nowacka, to ona sprawila ze kocham historie i jest to moje hby. Moja biblioteka domowa to 450 ksiazek i dokumentow historycznyh to turystyka po zabytkah ktore znam niemal jak swoja wioske. Pan Grzyb natomiast mnie tak naklonil do rsyjskiego ze sie sama nauczylam tak dobrze ze by sie sam zdziwil, przeczytalam "Wojne i pokoj " w orginale, korespondoje ze znajomymi z Moldawi i Ukrajiny.
  Mojim zamiarem jest pokazac na sobie jak bardzo moze szkola i nauczycel uformowac czlowieka w przyszlosci, jak go moze naklonic do zainteresowan ktore maja wplyw na jego zycie.
  Pani Ulu dziekuje, dziekuje, dzekuje. Panie Grzyb jestem panu wdzieczna ze moje zycie jest ciekwsze. Zycze naszej szkole zeby byla ta najlepsza.(przepraszam za pismo ale jezyk polski byl zawsze dla mnie trudny a po tylu latach no ah ah) . Anna

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.