Podwieczorek Mikołajkowy w Nowym Siodle

Bardzo zapracowany w tym roku Mikołaj, dotarł w sobotę - 9 grudnia br. - na Podwieczorek Mikołajkowy do świetlicy wiejskiej w Nowym Siodle, w trakcie którego nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku, prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci i co najważniejsze wspaniałej zabawy.

Pani Sołtys - Kamila Milewska, chciałaby również bardzo serdecznie podziękować: Mikołajowi - panu Sławomirowi Sieradzkiemu, Śnieżynce - pani Karolinie Andrzejewskiej, niezastąpionemu Martinowi Poriz, Monice i Patrykowi Jankowskim oraz panu Tadeuszowi Orłowskiemu za podarowanie sołectwu choinki oraz wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznych Mikołajek w Nowym Siodle. 

[red.]
Fot. Martin Poriz


Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Galeria