Galeria Giełdy Talentu i Pasji Ziemi Mieroszowskiej

To autorski projekt serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś, aby w jednym miejscu pokazać Państwu utalentowanych i przepełnionych pasją ludzi, utożsamiających się z gminą Mieroszów. Zaprezentować ich dorobek, twórczość oraz osiągnięcia szerszemu gronu odbiorców. Jest się czym chwalić! Zatem zróbmy to razem! Udział w projekcie jest zupełnie bezpłatny! Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Katarzyna Kunicka-Burnat

czwartek, 23 listopad 2017

2016 Energetyczny umysł

Opis: Emocjonalna, mentalna i duchowa zawierająca wszystkie podstawowe kolory, które doświadczamy czakra umysłu. Nieustannie odzwierciedlająca ciągłe zmiany naszych myśli i emocji. Malarstwo akrylowe 50 cm x 80 cm.

2017 Anielica w bieli

Opis: Ascetyczny, odznaczający się prostotą Anioł. Najpiękniejsza energia świata. Rękodzieło. Wymiary: wys. 40 cm, szer 20 cm.

2017 Kilka twarzy w jednej

Opis: Obraz jak zwierciadło, przed którym albo się uśmiechamy, albo wstydzimy. Możemy się też rozzłościć, zadumać, coś rozważyć i coś postanowić. KILKA TWARZY W JEDNEJ, którąś z tych można dopasować do własnej. Malarstwo akrylowe 50 cm x 50 cm.

2017 Kobieta wypatrująca

Opis: Wypatrująca, pewna siebie niewiasta. Malarstwo akrylowe 50 cm x 70 cm.

2017 Oni, razem

Opis: szkic w stylu szpetnego narcyza i genialnego prowokatora - prekursora wiedeńskiej moderny Egona Schiele. Technika Węgiel, format A4.

2012 Zamyślona kobieta w błękicie z kwiatami.

Opis. Tajemniczość skryta w duchowości, nie pokazująca swojego spojrzenia. Malarstwo olejne 30 cm x 70 cm.

2017 Kapłanka domowego ogniska

Opis: Kobieta klęcząca, nie cierpiąca, z uniesionymi dłońmi do góry, jest szczęśliwa, to kapłanka domowego, rodzinnego ogniska. Malarstwo akrylowe 70 cm x 100 cm.

1999 Wenecja

Opis: Wenecja malowana dłońmi małego dziecka. Miałam zaledwie kilkanaście lat. To mój pierwszy obraz, który zapoczątkował miłość do pędzli, farb, we wczesnym dzieciństwie zwykłych kredek bambino a dzisiaj po profesjonalne narzędzia pracy. Malarstwo olejne 60 cm x 60 cm.

2017 Wiosenne kwiaty

Opis: Z każdym dniem coraz bliżej wiosna to i kwiaty w Mojej twórczej interpretacji - poza upragnionym, wytęsknionym zapachem, zamieniam na zapach farby. Malarstwo akrylowe 80 cm x 120 cm.

2012 Akt kobiecy

Opis: Nagość, pewność siebie, wyrazistość. Technika Kreda, węgiel. Format A4

2017 Anielice , przyjaciółki

Opis: Anielice, obraz malowany dla przyjaciółek, które zawsze trzymają się Razem. To symbolika. Malarstwo akrylowe 50 cm x 80 cm

2017 Anioł opiekun ludzkości

Opis: Najczęściej obawiamy się, że nie zasługujemy na wsparcie. Ludzie boją się prosić Anioły o pomoc, bo czują się grzeszni, niegodni, niedobrzy. Tymczasem Anioły nie oceniają nas i nie krytykują. Niosą pociechę i działają dla naszego dobra, kochając nas i akceptując takimi, jakimi jesteśmy. Anioły bowiem dostrzegają w nas doskonałość, której my widzieć nie umiemy. Rękodzieło, wymiary: wys 50 cm, szer 30 cm.