Nadchodzące wydarzenia

Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś to nie tylko historia, to także aktualności i informacje o wydarzeniach jakie mają miejsce nie tylko w Mieroszowie, ale na terenie całej gminy. Organizatorów wydarzeń zapraszamy do współpracy. Zapewniamy bogaty wybór narzędzi i opcji włączając w to rejestrację uczestników oraz pobieranie opłat i przedpłat.

Kategorie

Ferie z MCK 2019

Na nadchodzące ferie, które rozpoczną się już 28 stycznia 2019 roku Mieroszowskie Centrum Kultury przygotowało szereg zajęć (rękodzieło, sudoku, plastyka), spotkań, wycieczek. Każdego dnia zaskoczymy czymś nowym.

Poniedziałki – to zajęcia z rękodzieła, które poprowadzi Pani Beata Kołodziej, zaraz po nich odbędą się zajęcia z sudoku i innych gier logicznych, poprowadzi je Pan Dariusz Frąszczak .

Wtorki – to zajęcia na siłowni (Hala na Ul. Hożej 4) a także ciekawe opowieści o swoich podróżach po świecie, o których podczas spotkań opowie podróżnik Klaudiusz Słomczyński.

We wtorki oraz środy Pan Zbigniew Szałko prowadzi zajęcia muzyczne, na których uczestnicy przygotują teledysk!!! (pierwszy tydzień ferii), a w drugim tygodniu odbędą się zajęcia indywidualne.

W środy czekają na Was zajęcia plastyczne (prowadzi je Pan Jan Walkowiak), oraz sudoku, logiczne (Dariusz Frąszczak).

Czwartki spędzimy aktywnie – na wycieczkach wokół Mieroszowa, można na nie wziąć także sanki (jeżeli pogoda dopisze).

Piątek to zajęcia kreatywne w bibliotece, gry planszowe, oraz zajęcia sudoku (prowadzi Dariusz Frąszczak).

Biblioteka w Sokołowsku również przygotowała zajęcia dla dzieci.Zapraszamy na nie od poniedziałku do piątku w godz 10-16 (czwartki do 15).

Zgody rodzica do pobrania na https://mck.pl/…/ferie-2019-z-mieroszowskim-centrum-kultury/

Rozpoczęcie 28.01.2019
Zakończenie 08.02.2019
Liczba miejsc Nieograniczona
Cena Wstęp wolny
Lokalizacja
Sala wystawowa MCK
Ul. Żeromskiego 28, 58-350 Mieroszów, Polska
Sala wystawowa MCK