Nadchodzące wydarzenia

Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś to nie tylko historia, to także aktualności i informacje o wydarzeniach jakie mają miejsce nie tylko w Mieroszowie, ale na terenie całej gminy. Organizatorów wydarzeń zapraszamy do współpracy. Zapewniamy bogaty wybór narzędzi i opcji włączając w to rejestrację uczestników oraz pobieranie opłat i przedpłat.

Koncert: Morning Hookers, Error Label, Moszna

Gratka dla fanów wszystkich miłośników ciężkiego brzmienia! Już 12 sierpnia w mieroszowskiej Piwnicy pod Zielonym Kotem wystąpi black'n'rollowe Morning Hookers w towarzystwie blues metalowego Error Label oraz goregrindowego składu Moszna.

Morning Hookers (Wrocław, Black'n'Roll/ HC) - rock'n'rollowe pierdolnięcie z metalowym ciężarem. Troche tanecznie, trochę otchłań. Zespół miał okazję zaprezentować się m.in. w Ostrawie oraz Warszawie jako gość specjalny na koncertach noweskiego klasyka gatunku - grupy Kvelertak. Ekipa jest w trakcie promocji świeżo wydanej EPki "Good Morning Hookers".
Dla fanów Turbonegro, Kvelertak, Riwen, Feed The Rhino, Outcry Collective

Error Label (Wrocław, Blues Metal/ Hard Rock) - juicy, bluesy metal. Motor, broda, riffy i zapijaczony głos.
Dla fanów: Red Fang, Orange Goblin, Black Label Society

Moszna (Kamienna Góra, Rodzinny Goregrind) - świniaki, paskudzctwa, okropna produkcja. Czyli jednym zdaniem Goregrind idealny do niedzielnego obiadku.

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 12.08.2017 20:00
Zakończenie 12.08.2017 23:55
Liczba miejsc Nieograniczona
Zarejestrowanych 0
Cena 10,00 zł
Lokalizacja
Piwnica Pod Zielonym Kotem
Ul. Żeromskiego 28, 58-350 Mieroszów, Polska
Piwnica Pod Zielonym Kotem
We are no longer accepting registration for this event
10,00 zł