Nadchodzące wydarzenia

Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś to nie tylko historia, to także aktualności i informacje o wydarzeniach jakie mają miejsce nie tylko w Mieroszowie, ale na terenie całej gminy. Organizatorów wydarzeń zapraszamy do współpracy. Zapewniamy bogaty wybór narzędzi i opcji włączając w to rejestrację uczestników oraz pobieranie opłat i przedpłat.

Mieroszowski etap Kellys Enduro MTB Series 2017

30 września 2017 r. odbędzie się w Mieroszowie zamknięcie sezonu Kellys Enduro MTB Series 2017, które jak podrkreślają organizatorzy zapowiada się z niemałym przytupem w legendarnym już na mapie enduro Mieroszowie. Ten niełatwy obszar rywalizacji dostarczy na pewno niezapomnianych wrażeń, a także ogromnej dawki adrenaliny. Organizator zapewnia jednak, że formuła on-sight pozytywnie wpłynie na dostępność tras dla szerszego niż dotychczas grona zawodników.

Areną zmagań będą kultowe już trasy otaczające Mieroszów. Z racji formuły on-sight znaleźliśmy dla Was kilka nowych, ciekawych linii. Nie zabraknie krętych singli, stromych zboczy z melafirem i pieknych widoków. Czekają zatem na Was soczyste Odcinki Specjalne, OS miejski, a na koniec impreza na Górze Parkowej połączona z dekoracją zwycięzców.

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 30.09.2017
Zakończenie 30.09.2017
Liczba miejsc Nieograniczona
Zarejestrowanych 0
Cena 100 zł - 140 zł
Lokalizacja
Rynek w Mieroszowie
plac Niepodległości 23-24, 58-350 Mieroszów, Polska
Rynek w Mieroszowie
We are no longer accepting registration for this event