Nadchodzące wydarzenia

Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś to nie tylko historia, to także aktualności i informacje o wydarzeniach jakie mają miejsce nie tylko w Mieroszowie, ale na terenie całej gminy. Organizatorów wydarzeń zapraszamy do współpracy. Zapewniamy bogaty wybór narzędzi i opcji włączając w to rejestrację uczestników oraz pobieranie opłat i przedpłat.

Puchar Strefy MTB: 4. Grand Prix Mieroszów

Podejmij wyzwanie i zmierz się z Sudeckimi Alpami na dwóch dopracowanych trasach 21 i 40 km. W tym roku kilka nowości: techniczne podjazdy i zjazdy m.in. na Jatkach i innych szczytach Gór Suchych. Nie mogło także zabraknąć odcinka przy Zamku Radosno :) Dodatkowo nasza ekipa przygotowywała dla Was coś ekstra na legendarnej Włostowej ;) Musicie to zobaczyć !

Zapisy ---- > https://zapisy.ultimasport.pl/454

Start ( godz. 11.00 ) oraz meta wyścigu, biuro zawodów będzie miał miejsce na stadionie sportowym w Mieroszowie przy ul. Sportowej 4.

Tegoroczna trasa w całości przebiegać w Górach Suchych oraz przecinać miejscowości Gminy Mieroszów tj. Kowalową oraz Sokołowsko.

Zawodnicy mają do wyboru 2 warianty tras:

MINI o długości 21,5 km (840 m przewyższenia)

MEGA o długości 40 km (1500 m przewyższenia)

W obu wariantach tras dla zawodników przewidziane będą bufety (na 11 km i na 27 km).

Kilka słów o trasie – jest to połączenie odcinków, które sprawdziły się podczas poprzednich edycji (np. singiel koło Zamku Radosno), widokowych przejazdów w pobliżu bądź na szczytach Gór Suchych (zwanych potocznie Sudeckimi Alpami), a także zupełnie nowych – wytyczonych przez doskonale znających topografię terenu ludzi z naszej ekipy , dla których MTB to trochę więcej niż pasja  Z nowości m. in. single na Górze Jatki, w okolicach Kowalowej, oraz na cenionej przez miłośników kolarstwa górskiego oraz enduro górze Włostowa.

Prace przygotowawcze na trasie do wyścigu trwają już od kilku tygodni aby wszystko było idealnie przygotowane pod kątem organizacyjnym.

Poniżej do dyspozycji oddajemy wszelkie dostępne materiały (mapy, profile, ślad trasy, plakat), które przybliżą tą jakże ciekawą propozycję spędzenia wyjątkowych chwil podczas naszego wyścigu.

Wciąż trwają zapisy na wyścig na ultimaport.pl na które zapraszamy pod poniższym linkiem. https://zapisy.ultimasport.pl/454

Istnieje także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu wyścigu.

Serdecznie zapraszamy do Mieroszowa !

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 23.06.2019 10:00
Zakończenie 23.06.2019 15:00
Liczba miejsc Nieograniczona
Zarejestrowanych 0
Cena Opłata startowa: 60-90 zł
Lokalizacja
Ul. Sportowa w Mieroszowie
Sportowa 1, 58-350 Mieroszów, Polska
Ul. Sportowa w Mieroszowie
We are no longer accepting registration for this event