Nadchodzące wydarzenia

Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś to nie tylko historia, to także aktualności i informacje o wydarzeniach jakie mają miejsce nie tylko w Mieroszowie, ale na terenie całej gminy. Organizatorów wydarzeń zapraszamy do współpracy. Zapewniamy bogaty wybór narzędzi i opcji włączając w to rejestrację uczestników oraz pobieranie opłat i przedpłat.

Dolnośląski Festiwal Młodego Widza #1

Europejska Fundacja Edukacji Audiowizualnej Disce i Sokołowsko Laboratorium Kultury zapraszają na pierwszą edycję Dolnośląskiego Festiwalu Młodego Widza. Wydarzenie odbędzie się w dwóch odsłonach: 15-17 listopada i 8 grudnia 2017 roku w Kinoteatr Zdrowie Sokołowsko

Zaprezentowane zostaną filmy młodych twórców pochodzących z Dolnego Śląska. Pokażemy krótkie metraże fabularne i dokumentalne w trzech blokach konkursowych. Projekcjom towarzyszyć będą spotkania z twócami. Celem Dolnośląskiego Festiwalu Młodego Widza jest zachęcanie do kreatywności i twórczości w dziedzinie filmu i krytyki filmowej. Festiwalowi towarzyszy konkurs na recenzję filmów dostępnych na stronie: Ninateka Termin zgłaszania prac: 12 listopada 2017. 

SOKO ZAWSZE SPOKO

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 17.11.2017
Zakończenie 08.12.2017
Liczba miejsc Nieograniczona
Zarejestrowanych 0
Cena BRAK DANYCH
Lokalizacja
Kinoteatr Zdrowie Sokołowsko
Główna 36, 58-351 Sokołowsko, Polska
Kinoteatr Zdrowie Sokołowsko
We are no longer accepting registration for this event