Nadchodzące wydarzenia

Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś to nie tylko historia, to także aktualności i informacje o wydarzeniach jakie mają miejsce nie tylko w Mieroszowie, ale na terenie całej gminy. Organizatorów wydarzeń zapraszamy do współpracy. Zapewniamy bogaty wybór narzędzi i opcji włączając w to rejestrację uczestników oraz pobieranie opłat i przedpłat.

Spotkania z Pasją

Już w najbliższy poniedziałek, 19 lutego 2018 r., odbędzie się dla uczniów ZSP w Sokołowsku "Spotkanie z Pasją" pana Klaudiusza Słomczyńskiego oraz pani Ewy Tracewskiej.

Będzie to drugie sptokanie z cyklu "Spotkań z Pasją" poświęconych tematyce podróżniczej. W programie znajdą się wspomnienia z podróży na szczyt Kaukazu - Kazbek, relacja fotograficzna, ciekawostki z historii i kultury mieszkańców Gruzji oraz wiele innych...

Program spotkania został dostosowany do wymagań ustawy programowej szkół podstawowych i niemalże na każdym kroku ukazuje młodzieży jak ważne i istotne jest bezpieczeństwo nie tylko w trakcie wysokogórskich wspinaczek, ale również w trakcie zabaw i najzwyklejszych czynności dnia codziennego.

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 19.02.2018 08:00
Zakończenie 19.02.2018 10:00
Liczba miejsc Nieograniczona
Cena Wstęp wolny
Lokalizacja
ZSP w Sokołowsku
Unisławska 4, 58-351 Sokołowsko, Polska
ZSP w Sokołowsku