Logo
Wydrukuj tę stronę
Trwają 45. Dni Mieroszowa. Stadion pełen ludzi!

Trwają 45. Dni Mieroszowa. Stadion pełen ludzi!

Niemalże z minuty na minutę przybywa mieszkańców gminy Mieroszów na Stadionie przy ul. Sportowej w Mieroszowie. Co najważniejsze dopisuje nam nie tylko pogoda ale również bogaty program i liczne atrakcje czekające na wszystkich uczestników 45. Dni Mieroszowa, ze szczególnym oczywiście uwzględnieniem dzieci, które dziś obchodzą Dzień Dziecka.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej krótkiej fotorelacji z uroczystego otwarcia 45. Dni Mieroszowa, jakie miało miejsce dziś 1 czerwca br. o godz. 15:00 na Stadionie przy ul. Sportowej w Mieroszowie... I co najważniejsze zapraszamy na stadion! Nie może dziś Państwa tu zabraknąć, przed nami dłuuuuuuuga noc!

[red]
 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2022 Marcin Flieger. All rights reserved!