Już w ten weekend kolejne dwa seanse w Kinoteatrze Zdrowie!

Kinoteatr Zdrowie w Sokołowsku przyzwyczaił nas już do cotygodniowej porcji świetnego kina na najwyższym poziomie, a z początkiem sierpnia zostaje zwiększona liczba pokazów filmowych. Od teraz zapraszamy Was również w piątki, standardowo - o godzinie 19.00.

"Vox Lux" w reżyserii Brady'ego Corbeta w Kinoteatrze Zdrowie w Sokołowsku w piątek, 2 sierpnia o godzinie 19.00.

Pierwszym filmem w nowym miesiącu będzie "Vox Lux" w reżyserii Brady'ego Corbeta, a w nim - laureatka Oscara Natalie Portman i Jude Law (znowu) razem na wielkim ekranie! Hipnotyczna, prowokująca i elektryzująca opowieść o życiu i karierze wielkiej gwiazdy pop. Oryginalne piosenki do filmu stworzyła jedna z najpopularniejszych wokalistek XXI wieku – Sia.

O czym dokładnie jest prezentowany przez nas film?

Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Od tej pory media śledziły każdy jej ruch, a jej kariera rozwijała się w cieniu zjawisk, które naznaczyły XXI wiek: ataków terrorystycznych, szkolnych strzelanin, medialnej rewolucji. Dzisiaj Celeste nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który o mały włos nie zrujnował jej kariery, chce wrócić na scenę. Musi ponownie zmierzyć się ze wspomnieniami sprzed lat, a w dodatku – przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

Start w piątek o godzinie 19.00. Zapraszamy!
Miejsce: Kinoteatr Zdrowie, ul. Główna 36, Sokołowsko.
 

"Królowa Hiszpanii" w reżyserii Fernanda Trueby w Kinoteatrze Zdrowie w Sokołowsku w sobotę, 3 sierpnia o godzinie 19.00.   

Choć w sobotni wieczór przenosimy się do Europy, hollywoodzki klimat nas nie opuszcza. Po wspaniałym duecie Jude Law & Natalie Portman w "Vox Lux" przed Wami Penelope Cruz w "Królowej Hiszpanii" w reżyserii Fernanda Trueby.

Czego możecie się spodziewać po filmie Trueby?

Gwiazda filmowa (Penélope Cruz) wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów - na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.

Start w sobotę o godzinie 19.00. Zapraszamy!
Miejsce: Kinoteatr Zdrowie, ul. Główna 36, Sokołowsko.

BILETY:

14 PLN Normalny
10 PLN: Ulgowy
10 PLN: Mieszkańcy Gminy Mieroszów
REZERWACJA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na: www.kinozdrowie.pl / f Kinoteatr Zdrowie Sokołowsko.