Okradł własnego ojca! 36-latek trafił do aresztu

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 1 miesiąca zastosował Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w stosunku do 36-letniego mieszkańca Sokołowska. Mężczyzna groził swojemu ojcu śmiercią, a także wykradł z domu urządzenie wielofunkcyjne o wartości 2 tysięcy złotych, które później sprzedał za kwotę... 30 złotych.

Funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc 16 stycznia tego roku, bezpośrednio po zgłoszeniu udali się do Sokołowska i zatrzymali agresywnego mężczyznę, który zabarykadował się w miejscu zamieszkania. W momencie zdarzenia 36-latek był nietrzeźwy.  Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Za kierowanie gróźb karalnych oraz kradzież odpowie przed sądem, którego decyzją został tymczasowo aresztowany na okres 1 miesiąca. Za kratami więzienia mieszkaniec Sokołowska może natomiast spędzić nawet 5 lat.

Boguszowscy funkcjonariusze w toku czynności operacyjnych odzyskali skradzione mienie. Poniżej artykułu znajduje się krótki materiał video.

Informacja prasowa 
KMP Wałbrzych

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.