Logo
Wydrukuj tę stronę
Sukces uczniów ZSP w Sokołowsku w konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii

Sukces uczniów ZSP w Sokołowsku w konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii

W dniu 23 maja 2019 roku drużyna uczniów z klasy VI w składzie: Nadia Polczyńska, Mikołaj Szychowiak i Piotr Żukiewicz  z nauczycielką języka angielskiego panią Jolantą Fidler wzięła udział w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowanym przez PSP nr 5 w Wałbrzychu.

Aby dostać się do finału konkursu uczniowie musieli napisać test sprawdzający ich wiedzę w zakresie geografii, kultury, historii, sportu, muzyki, tradycji, legend Wielkiej Brytanii. Drużyny trzech szkół z największą ilością punktów walczyły dalej o zwycięstwo w finale. Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą, co umożliwiło im zajęcie 2 miejsca.

Bardzo cieszymy się z sukcesu i gratulujemy zwycięzcom!!!

ZSP w Sokołowsku
 

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2020 Marcin Flieger. All rights reserved!